Top 10 Gvode Gemüseschneider – Kuchnia, dom i wyposażenie wnętrz

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ownsun

#ad

Assiduous nasadka ze stali nierdzewnej do robota kuchennego Kitchenaid, wałka do makaronu i krajalnicy do Kitchen Aid, 3 sztuki, nadaje się do prania w wodzie, zestaw do makaronu, ze szczotką

#ad
Ownsun #ad - Poprzez ustawienie pokrętła można wzbogacić swoje własne przepisy: ravioli, makaron. Nasadki do maszynek do makaronu są kompatybilne z mikserami stojącymi firmy Kitchenaid, ale nie są produkowane przez Kitchenaid. Instrukcja obsługi w języku niemieckim można pobrać na stronie produktu może nie być dostępna w języku polskim.

Rozwałkować ciasto, empanadas, pokroić spaghetti i fettuccine, używając krajalnicy do spaghetti i fettucine. Materiał ze stali nierdzewnej akcesoria do miksera kitchenaid wykonane są ze stali nierdzewnej 304, w tym wałka do makaronu, krajalnicy do spaghetti i krajalnicy do fettuccine. W porównaniu z makaronem wyprodukowanym za pomocą zintegrowanej maszynki do makaronu makaron jest bardziej wytrzymały. Idealnie pasuje do robota kuchennego kitchenaid. Można je również czyścić suchymi, miękkimi ręcznikami i pozostawić do naturalnego wyschnięcia.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas użytkowania, przyjaciół, żony, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie. Dostarczana w zestawie szczotka do łatwego usuwania resztek mąki i makaronu. Nie należy myć w zmywarce ani nie dezynfekować w szafce dezynfekującej. Atwa do czyszczenia ta pomoc kuchenna do maszynki do makaronu jest bardzo łatwa w montażu i obsłudze. Stal nierdzewna ma wysoką stabilność i zdolność cięcia makaronu, zapewnia równomierną wydajność do robienia makaronu i poprawia smak makaronu.
MarkaOwnsun #ad
ProducentAssiduous #ad
Wysokość4.33
Długość10.69
Waga5.8
Szerokość10.67
Numer częściZLD-A182

2. Kitty Professional

#ad

Kitchen Aid Spritz pokrywka, miską do mieszania, pokrywa ochronna + lejek, Akcesoria chroniące przed pryskaniem kompatybilne z KitchenAid, gotowanie pieczenie w kuchni, robotami kuchennymi, Artisan

#ad
Kitty Professional #ad - Akcesoria kuchenne kitty Professional są przemyślane, zapewni Ci przemyślane akcesoria do Twojego robota kuchennego. Nic już nie stoi na przeszkodzie odprężającemu pieczeniu, mieszaniu i ugniataniu twojego robota kuchennego! Krawędź zapobiegająca kapaniu do wyjątkowo czystej pracy: dzięki nakładce na wylewka miski KitchenAid i ceramicznej miski KitchenAid nic nie rozbija się podczas pieczenia i ubijania śmietany! Ponadto klapka służy jednocześnie jako uchwyt do podnoszenia osłony przed pryskaniem.

Uwaga: nie nadaje się do mycia w zmywarce! kitty profesjonalny – akcesoria do makÓw kuchni: nasza nowa marka kitty professional, ale możesz w pełni skoncentrować się na produkcji swoich kulinarnych przysmaków. Dzięki profesjonalnej ochronie przed pryskaniem "alfetter" firmy kitty professional masz naprawdę wszystko pod kontrolą! Profesjonalna ochrona przed pryskaniem wykonana z wysokiej jakości tritanu – stabilna, trwała i doskonale przejrzysta: Zachowaj widoczność i maksymalną kontrolę podczas przetwarzania składników w robocie kuchennym KitchenAid. Zamykany lejek z silikonową zatyczką odporną na rozpryskiwanie i kurz: dzięki silikonowej zatyczce w otworze do napełniania nic nie pryska i kurz nawet podczas napełniania robota kuchennego.

Nareszcie przygotuj relaksujące pieczenie i przepisy kulinarne w Twojej kuchni bez późniejszego bałaganu! Twoja miska KitchenAid w końcu jest szczelna, a kuchnia pozostaje czysta. Ochrona przed pryskaniem kompatybilna z twoim robotem kuchennym kitchenaid – czysta kuchnia dzięki pełnej ochronie 360°: ta osłona jest kompatybilna z Twoim robotem kuchennym KitchenAid pozwala uniknąć rozpryskiwania do 98% wszystkich rozprysków z miski do mieszania. Kompatybilny ze wszystkimi miskami do mieszania kitchenAid o pojemności 4, 7 i 4, niezależnie od tego, czy są to szklane, 8 litra, ze stali nierdzewnej czy ceramiczne - nasza ochrona przed pryskaniem jest regulowana.
MarkaKitty Professional #ad
ProducentDaniel F. Ramershoven #ad
Waga1.08

3. KitchenAid

#ad

Zestaw noży do warzyw Messerschmidt MVSA i EMVSC zgodny z Kitchenaid

#ad
KitchenAid #ad - Bęben do średnio grubego startego: surowe jedzenie, migdały i orzechy do pieczenia, a także owoce i ser miękki. Bęben do drobnego tarcia: twardy ser, orzechy, czekolada, suchy chleb bułka tarta.

Gruboziarnisty bęben: zupa jarzynowa, ziemniaki na ziemniaki z cebulą, czekolada do posypania, owoce, kapusta, ser. Bęben do krojenia: ziemniak, cebula, warzywa korzeniowe i owoce. Tylko obudowa nadaje się do mycia w zmywarce. Julienner aspel: julienne paski warzyw, owoców i na przykład sera. Tarka koronowa do tłuczonych ziemniaków: tłuczone ziemniaki i warzywa, tarty placek, placki ziemniaczane.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentMesserschmidt #ad
Wysokość3.54
Długość14.17
Waga1.21
Szerokość7.48
Numer częściMVSA + EMVSC
ModelMVSA + EMVSC

4. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 13 części | Krajalnica do warzyw | Nóż do cebuli | Cięcie / krojenie w kostkę / struganie / penciling / obieranie / przechowywanie | Mandolina | Nóż uniwersalny | Krajalnica do warzyw | Krajalnica do owoców | NOWOŚĆ

#ad
Genius #ad - Pojemnik na ścinki z pokrywką utrzymująca świeżość do bezpośredniego krojenia, przechowywanie zajmujące niewiele miejsca można układać w stos, utrzymania świeżości i transportowania.

Antypoślizgowe nóżki zapewniają bezpieczną pracę. Krojenie na kawałki różnej wielkości: średnie i duże kostki i słupki, cienkie i grube plastry, grube paski i ćwiartki. Wkładki z bardzo ostrymi ostrzami ze stali nierdzewnej w wysokiej jakości G-NOX mają 2 różne powierzchnia cięcia do jednoczesnego krojenia różnych produktów spożywczych. Wciśnięcie przycisku „push” powoduje obniżenie się wbudowanej przezroczystej płytki do czyszczenia i umożliwia wyczyszczenie części przyciskającej z najmniejszych cząstek produktów.
MarkaGenius #ad
ProducentGenius #ad
Wysokość3.23
Długość8.74
Waga2.43
Szerokość3.94
Numer częściA80567
ModelA80567

5. KitchenAid

#ad

Tworzywo sztuczne i metal, Kitchenaid 144313 5KSMPEXTA nasadka do makaronu

#ad
KitchenAid #ad - Samodzielnie ustalić długość makaronu. Wbudowana krajalnica do ciasta. Wszechstronny multitalent do świeżych spaghetti, rigatoni, fusilli, bucatini, dużych lub małych makaroników.6 wymiennych wkładów do makaronu.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentKitchenAid #ad
Wysokość48.03
Długość83.86
Waga2.65
Szerokość57.09
Numer części144313
Model144313

6. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 10 części | uniwersalna krajalnica | szatkowanie | krojenie | obieranie | krojenie w kostkę | krojenie w ósemkę | krajalnica do owoców i warzyw | znana z TV |

#ad
Genius #ad - Pojemnik na ścinki z pokrywką utrzymującą świeżość. Genialny przyrząd do przygotowywania sałatek, dań z owoców i warzyw. Antypoślizgowe nóżki zapewniają bezpieczną pracę. Bardzo ostre nasadki tnące ze stali nierdzewnej w jakości G-NOX. Różne warianty krojenia: w kostkę, plasterki, w zapałkę, paski i ćwiartki.
MarkaGenius #ad
ProducentGenius #ad
Wysokość4.11
Długość9.29
Waga2.23
Szerokość3.74
Numer częściA33934
ModelA33934

7. KitchenAid

#ad

KitchenAid Zestaw tarek i tarcia do robota kuchennego KitchenAid pasuje do nowej krajalnicy do warzyw

#ad
KitchenAid #ad - Wykonany ze stali nierdzewnej. Można myć w zmywarce. Wyłącznie do krajalnicy do warzyw KitchenAid. Drobna tarka: do wyjątkowo delikatnego tarcia mocniejszych składników, takich jak twardy ser. Wykonany ze stali nierdzewnej. Do szybkiego tarcia marchewki do ciast marchewkowych lub kapusty włoskiej. Delikatny bęben do tarcia: idealny do tarcia i tarcia twardego sera, orzechów, czekolady i wielu innych. Można myć w zmywarce. Tarka do ziemniaków: do tarcia ziemniaków i innych warzyw, takich jak cukinia.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentKitchenAid #ad
Wysokość4.84
Długość3.19
Waga0.88
Szerokość3.19
Numer części5KSMEMVSC
Model5KSMEMVSC
GwarancjaDwuletnia kompletna gwarancja od daty zakupu.

8. KitchenAid

#ad

Biały, KitchenAid, nakładka do krojenia warzyw na robot kuchenny

#ad
KitchenAid #ad - Zestaw składa się z dwóch bębnów do szybkiego tarcia i skrobania oraz bębna do cięcia. Trzy łatwo wymienialne bębny. Do szybkiego krojenia ogórków, tarcia i sera i warzyw. Specjalnie zaprojektowane do wszystkich maszyn kuchennych KitchenAid. Atwe do czyszczenia. Dwuczęściowy upychacz do szybkiego i dokładnego cięcia, tarcia i ścierania dużych i małych składników, na przykład ogórków i marchew.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentKitchenAid #ad
Wysokość7.87
Długość3.94
Waga1.74
Szerokość27.56
Numer części5KSMVSA
ModelKSMVSA
GwarancjaDwuletnia kompletna gwarancja od daty zakupu.

9. Genius

#ad

Obieraczka do pasków julienne + obieraczka spiralna, Genius Nicer Dicer Smart krajalnico-szatkownica wielofunkcyjna, 16 elementów, telewizyjna nowość, pojemniki do przechowywania, kolor kiwi

#ad
Genius #ad - Wciśnięcie przycisku „push” powoduje obniżenie się wbudowanej przezroczystej płytki do czyszczenia i umożliwia wyczyszczenie części przyciskającej z najmniejszych cząstek produktów.

Rama z dwoma różnymi ostrzami: gładkim ostrzem do wycinania fantazyjnych spirali oraz ostrzem do krojenia w ozdobne paski julienne. Niezwykle ostre wkładki do krojenia ze stali szlachetnej w jakości G-NOX o dwóch różnych powierzchniach cięcia zapewniają jednoczesne krojenie rozmaitych produktów. Nadaje się do mycia w zmywarce. Krojenie na kawałki różnej wielkości: średnie i duże kostki i słupki, cienkie i grube plastry, grube paski i ćwiartki.
MarkaGenius #ad
ProducentGenius #ad
Wysokość3.23
Długość8.74
Waga2.82
Szerokość3.94
Numer częściA80571
ModelA80571

10. Genius

#ad

Paski i ćwiartki, Genius Nicer Dicer Smart 14-częściowy w kolorze niebieskim – krajalnica do krojenia w kostkę, w zestawie zeszyt z przepisami – krajalnica do sałatek,, plastry, długopisy

#ad
Genius #ad - Atwa obsługa - po naciśnięciu przycisku "push" wbudowana płytka czyszcząca jest automatycznie dociśnięta w dół i wyczyści nawet najmniejsze resztki jedzenia. Precyzyjnie oszlifowane ostrza ze stali nierdzewnej w jakości GNOX są ostre jak nóż, wytrzymałe i nierdzewne.

Wysoka jakość – wyjątkowo wytrzymała pokrywa do krojenia warzyw bez problemu zatrzaskuje się na antypoślizgowym pojemniku. Akcesoria można przechowywać nawet bezpośrednio w pojemniku, oszczędzając miejsce. Za pomocą rozdrabniacza do warzyw można zrobić małe, plasterki, duże kostki lub słupki, średnie, paski i ćwiartki. Atwa w użyciu - elastyczna krajalnica z reklamy telewizyjnej do Twojej kuchni i idealny pomocnik w zdrowym odżywianiu.

Krajalnica to genialny system do przygotowywania sałatek, potraw z owoców i warzyw. Doskonała jakość - wyczaruj szybkie dania z wieloma wariantami cięcia i błyskawicznie wymienialnymi wkładkami tnącymi na poziomie restauracyjnym w krótkim czasie dzięki krajalnicy do owoców. Bezproblemowe, szybkie i całkowicie bez prądu.
MarkaGenius #ad
ProducentGenius #ad
Waga2.82
Numer częściA34142
ModelA34142