Top 10 iPhone 13 Pro 512gb – Telefony komórkowe bez blokady

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple iPhone 13 Pro 128 GB, Grafit

#ad
Apple #ad - 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. System aparatu pro z nowymi obiektywami tele-, smart hdr 4, szerokokątnymi i bardzo szerokokątnymi; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; makrofotografia makrofotografia; ProRes Video, tryb nocny, apple ProRAW, 4K HDR z Dolby Vision.

Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Do 22 godz. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wyświetlacz super retina xdr 6, 1" z ProMotion, który sprawia, że wszystko jest szybciej i płynniejsze.

Odtwarzanie wideo. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Wiodąca w branży ochrona IP68. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLV93ZD/A
ModelMLV93ZD/A
Gwarancja1 year

2. Apple

#ad

Srebrny, Apple iPhone 13 Pro 128 GB

#ad
Apple #ad - Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Wyświetlacz super retina xdr 6, który sprawia, 1" z ProMotion, że wszystko jest szybciej i płynniejsze. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Odtwarzanie wideo. Do 22 godz. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

System aparatu pro z nowymi obiektywami tele-, apple proraw, smart hdr 4, tryb nocny, szerokokątnymi i bardzo szerokokątnymi; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; makrofotografia makrofotografia; ProRes Video, 4K HDR z Dolby Vision. Wiodąca w branży ochrona IP68. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVA3ZD/A
ModelMLVA3ZD/A
Gwarancja1 year

3. Apple

#ad

256 GB, Sierra Blau, all carriers, Apple iPhone 13 Pro

#ad
Apple #ad - Pro system kamer z nowymi obiektywami tele-, szerokokątnymi i ultraszerokokątnymi 12 MP; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; fotografia makro; style fotograficzne, tryb nocny, Smart HDR 4, ProRes Video, Apple ProRAW, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Chip a15 bionic zapewnia bardzo szybką wydajność. Do 22 godz. Wyświetlacz super retina xdr 6, który sprawia, 1" z ProMotion, że wszystko jest szybsze i płynniejsze. Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. Tryb kinowy automatycznie dodaje niewielką głębię ostrości i przesuwa ostrość w Twoich filmach.

Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki czemu możesz zrobić więcej z iPhonem niż kiedykolwiek wcześniej. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Odtwarzanie wideo. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną tarczą. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVP3ZD/A
ModelMLVP3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

4. Apple

#ad

Złoty, Apple iPhone 13 Pro 512 GB

#ad
Apple #ad - Do 22 godz. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości. Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. Tryb kinowy automatycznie dodaje niewielką głębię ostrości i przesuwa ostrość w Twoich filmach.

Pro system kamer z nowymi obiektywami tele-, tryb nocny, prores video, smart hdr 4, apple proraw, szerokokątnymi i ultraszerokokątnymi 12 MP; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; fotografia makro; style fotograficzne, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną tarczą. Wyświetlacz super retina xdr 6, który sprawia, 1" z ProMotion, że wszystko jest szybsze i płynniejsze. Odtwarzanie wideo. Chip a15 bionic zapewnia bardzo szybką wydajność. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki czemu możesz zrobić więcej z iPhonem niż kiedykolwiek wcześniej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVQ3ZD/A
ModelMLVQ3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

5. Apple

#ad

Apple iPhone 13 Pro 1 TB, złoty

#ad
Apple #ad - System aparatu pro z nowymi obiektywami tele-, tryb nocny, szerokokątnymi i bardzo szerokokątnymi; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; makrofotografia makrofotografia; ProRes Video, apple proraw, smart HDR 4, 4K HDR z Dolby Vision.

Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Wyświetlacz super retina xdr 6, który sprawia, 1" z ProMotion, że wszystko jest szybciej i płynniejsze.

Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wiodąca w branży ochrona IP68. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Odtwarzanie wideo. Do 22 godz.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVY3ZD/A
ModelMLVY3ZD/A
Gwarancja1 year

6. Apple

#ad

Apple iPhone 12 128 GB, czarny

#ad
Apple #ad - Obsługuje akcesoria MagSafe do łatwego dokowania i szybszego ładowania bezprzewodowego. Wyświetlacz super retina xdR 6, 1" przekątna 15, 5 cm. Ceramic shield, która wytrzymuje więcej niż jakikolwiek szklany smartfon.

Zaawansowany system dwóch kamer z obiektywem szerokokątnym i szerokokątnym 12 MP, Smart HDR 3, tryb nocny, Deep Fusion, nagrywanie 4K Dolby Vision HDR.55g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości. 12 mp aparat przedni truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K Dolby Vision HDR. Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. Ios 14 z nowymi widżetami na ekranie głównym, nową aplikacją Mediathek, aplikacjami i wieloma innymi. A14 bionic, najszybszy chip w smartfonie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.11
Długość6.49
Waga0.36
Szerokość3.53
Numer częściMGJA3ZD/A
ModelMGJA3ZD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

7. Apple

#ad

Produkt czerwony, Apple iPhone 12 256 GB

#ad
Apple #ad - Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. Wyświetlacz super retina xdR 6, 1" przekątna 15, 5 cm. Ceramic shield, która wytrzymuje więcej niż jakikolwiek szklany smartfon.

12 mp aparat przedni truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K Dolby Vision HDR. A14 bionic, najszybszy chip w smartfonie. Zaawansowany system dwóch kamer z ultraszerokokątnym i szerokokątnym obiektywem 12 MP, tryb nocny, Smart HDR 3, Deep Fusion, nagrywanie 4K Dolby Vision HDR. Ios z nowymi widżetami na ekranie głównym, nowej aplikacji Mediathek, App Clip i wiele innych. Obsługuje akcesoria MagSafe do łatwego dokowania i szybszego ładowania bezprzewodowego. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.29
Waga0.71
Szerokość2.81
Numer częściMGJJ3ZD/A
ModelMGJJ3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

8. Apple

#ad

Zielony, Apple iPhone 13 128 GB

#ad
Apple #ad - Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, Smart HDR 4, tryb nocny, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Wyświetlacz Super Retina XDR. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Odtwarzanie wideo. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Do 19 godzin. Wiodąca w branży ochrona IP68. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość57.76
Długość3.01
Waga0.38
Szerokość28.15
Numer częściMNGK3ZD/A
ModelMNGK3
GwarancjaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie – (Deutschland)

9. Apple

#ad

Apple iPhone 13 128 GB, niebieski

#ad
Apple #ad - Wyświetlacz Super Retina XDR. Wiodąca w branży ochrona IP68. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką.

Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Odtwarzanie wideo. Do 19 godzin. Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, Smart HDR 4, tryb nocny, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.38
Szerokość2.81
Numer częściMLPK3ZD/A
ModelMLPK3ZD/A
Gwarancja1 year

10. Apple

#ad

Północ, Apple iPhone 13 256 GB

#ad
Apple #ad - Wiodąca w branży ochrona IP68. Odtwarzanie wideo. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Do 19 godzin. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, tryb nocny, Smart HDR 4, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wyświetlacz Super Retina XDR. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.73
Szerokość2.81
Numer częściMLQ63ZD/A
ModelMLQ63ZD/A
Gwarancja1 year