Top 10 Kindertafel Mit Kreide Und Magnet – Dziecięce sztalugi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Step2

#ad

Step2 All Around Easel For Two tablica do pisania dla dzieci | magnetyczna tablica dla dzieci z 94-częściowym zestawem akcesoriów | magnetyczna tablica do pisania kredą dwustronna

#ad
Step2 #ad - Pionowe powierzchnie do pisania wspierają rozwój odpowiednich umiejętności pisania i kreatywności. Posiada tablicę z jednej strony i namagnesowaną tablicę magiczną z drugiej strony. Z klipsem do zabezpieczenia dzieła sztuki, dwa wyjmowane i łatwe do czyszczenia pojemniki na śmieci oraz 94 sztuki piankowych magnesów zestaw liter i symboli.
MarkaStep2 #ad
ProducentStep2 #ad
Wysokość41.5
Długość20
Waga0
Szerokość22.2
Numer części826800
Model826800
Gwarancja3 Lat

2. Belleur

#ad

Belleur Sztaluga 3 w 1 dla dzieci w wieku 2-8 lat, rolka papieru, regulowana tablica stojąca z drewna, farby na palce, dwustronna tablica dla dzieci z tablicą i białą tablicą, ponad 101 akcesoriów

#ad
Belleur #ad - Materiały eksploatacyjne deluxe i bogate akcesoria zestaw sztalugi dla dzieci zawiera ponad 100 akcesoriów, rolki papieru, w tym sztuczne fartuchy, pędzle i palety. Regulowana wysokość i partner wzrostu - tablica dziecięca jest regulowana w 3 wysokościach od 95, szkolnych i zajęć rodziców i dzieci. Oferujemy 365-dniową obsługę klienta przez cały rok i 25-godzinną pomoc online, aby rozwiązać wszystkie problemy z produktem.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów lub usług, skontaktuj się z nami! Komunikacja to najlepsze rozwiązanie! Nasza sztaluga to absolutnie ekonomiczny wybór dla Ciebie! Ponadto nasza sztaluga dziecięca nadaje się do nauczania w domu, Dzień Dziecka. Tablica jest wyposażona w stabilną drewnianą ramę i trójkątną konstrukcję pionową i jest łatwa w montażu. Ponadto sztaluga zawiera 1 zestaw magnetycznych liter i cyfr oraz 6 okrągłych magnetycznych guzików. Staramy się chronić szczęśliwe dzieciństwo dzieci.

Wszystko, doniczki z farbami, czego potrzebują dzieci do malowania, kolorowe kredy, farby do palców, markery magnetyczne, znajdziesz w tym zestawie sztalugi dla dzieci. Przyjazna dla dzieci, a odwrócone narożniki zaokrąglone, bezpieczna konstrukcja bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najwyższym priorytetem! Nasza sztaluga dla dzieci jest bezpieczna i wykonana z nietoksycznych materiałów naturalnych. Oznacza to, boże narodzenie, 5 do 114, że potrzebujesz tylko jednej tablicy stojącej dla dzieci, w zależności od wieku dzieci, 3 cm, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca od przedszkola do szkoły podstawowej.
MarkaBelleur #ad
ProducentBelleur #ad
Wysokość45
Długość21.5
Waga11.5
Szerokość20
Numer częściSF_KESE001RD_AU
ModelKESE001RD_B

3. Hape

#ad

Tablicą kredową, magnesami i 3 miskami do malowania, Hape Tablica do zabawy dla dzieci z drewna | nagradzana dwustronna tablica dla dzieci z regulacją wysokości z rolką papierową, tablicą suchościeralną

#ad
Hape #ad - Odpowiednia dla dzieci: tablica do zabawy firmy Hape jest odpowiednia dla dzieci z farbami na bazie wody i nietoksycznymi powierzchniami; spełnia najwyższe standardy jakości.

Wszystkie w zestawie: tablica jest dostarczana z trzema miskami do malowania, wymienną rolką papieru, magnesami i sztalugą. Regulacja wysokości i nachylenia: zapewnia nieograniczoną radość z rysowania i nieograniczoną kreatywność; tablicę do gry można indywidualnie regulować pod względem wysokości i nachylenia; na górze tablicy znajduje się wymienna rolka papieru. Dwustronna tablica do zabawy: praktyczna, dwustronna tablica z magnetyczną tablicą suchościeralną po jednej stronie do kreatywnych rysunków i zmywalną tablicą do pisania kredą po drugiej stronie.
MarkaHape #ad
ProducentHape International #ad
Wysokość20.1
Długość27.6
Waga12.11
Szerokość4.7
Numer częściE1010B
ModelE1010B
GwarancjaBrak gwarancji producenta

4. Toys of Wood Oxford

#ad

Długopisem i rolką papierową – worek do przechowywania w zestawie – składana i łatwa do przechowywania, z magnesami, cyframi, literami, Drewniana sztaluga tablica magnetyczna dla dzieci

#ad
Toys of Wood Oxford #ad - Zadowolenie naszych klientów jest dla nas ważne. X wys. Radzimy nadzorować dziecko podczas zabawy i cieszyć się interakcją z tablicą kredową. Bezpieczne i przyjazne dla środowiska: bezpieczeństwo naszych zabawek i radość dzieci są dla nas najważniejsze.

I 45 x 35 x 5, 5 cm po złożeniu jest idealny do zabawy i wykonywania zabawnych gier. Twoje dziecko może używać go na ramie o regulowanej wysokości lub po prostu wyciągnąć tablicę ze sztalugi i tym samym bawić się płasko na podłodze lub stole. Doskonale nadaje się również jako zabawka podróżna. Dzięki wymiarom 45 x 36 x 26 cm szer. Praktyczna torba do przechowywania wchodzi w zakres dostawy, jest dołączona! . Są one zgodne z normą en71 / cpsA i są testowane i certyfikowane przez międzynarodowe akredytowane laboratoria.

Sztaluga jest przeznaczona dla dzieci od 3 lat. Tablica to wspaniała pomoc dla nauczycieli w klasie lub do nauki w domu z rodzicami. Tablica do gry zapewnia wiele radości i radości podczas rysowania, pisania i malowania. Nasze drewniane zabawki produkujemy z najwyższą starannością i miłością do naszych dzieci i środowiska. Alfabetu, liczenia, a nawet słownictwa angielskiego są łatwe do nauczenia się w zabawny sposób.
MarkaToys of Wood Oxford #ad
ProducentToys of Wood Oxford #ad
Wysokość13.78
Długość17.32
Waga4.41
Szerokość2.17
Numer częściTW001
Modeleasel-1

5. COSTWAY

#ad

Tablica do gry, tablica suchościeralna, papier do rysowania, dwustronna, COSTWAY Sztaluga dziecięca 3 w 1, drewniana tablica z regulacją wysokości, tablica do pisania kredą, w zestawie akcesoria

#ad
COSTWAY #ad - Wysokiej jakości materiałwyposażona w ramę z litego drewna sosnowego i wysokiej jakości płytę MDF jako tylną ściankę - ta tablica dziecięca jest wytrzymała, a przy tym niezwykle trwała i zapewnia wystarczającą stabilność. Ponadto 26 magnetycznych naklejek z literami wspiera dzieci podczas czytania i pisania pierwszych słów.

Wspiera przy tym zdolności motoryczne, pobudza wyobraźnię i kreatywność, a poprzez interakcję z rodzicami i innymi dziećmi zapewnia dalszy rozwój umiejętności komunikacyjnych i może być używany jednocześnie do rysowania i zabawy. Tablica 3 w 1 ta drewniana sztaluga dla dzieci jest wyposażona w dwustronną tablicę i rolkę papieru. Idealny prezent dla dzieci - ta tablica do zabawy to idealny prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia. Tablica suchościeralna jest przy tym magnetyczna i dzięki temu może być opatrzona licznymi naklejkami. Bogate akcesoria - ten zestaw 3 w 1 zawiera 3 kolorowe kubki, 2 pisaki kredowe, marker, gumkę do ścierania i 5 m papieru rysunkowego do bezpośredniego i łatwego użycia.

Tablica może być używana bez problemu i zapewnia dzieciom beztroską zabawę i malowanie. Znajdująca się na górze rolka papieru zapewnia wystarczającą ilość papieru malarskiego, dzięki czemu dzieci mogą puścić wodze fantazji. Regulacja wysokości wysokość sztalugi jest regulowana w zakresie od 112, 5 cm, 5 cm do 124, aby móc nadążyć za dorastającymi dziećmi i dzięki temu można ją dopasować do indywidualnego wzrostu i wieku dziecka. Przy tym proste obracanie śrub nastawczych nóg umożliwia łatwe podnoszenie i opuszczanie tablicy.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Wysokość49.02
Długość22.05
Waga10.8
Szerokość21.65
Numer częściTY327109DE

6. Blue Squid

#ad

Dwustronna drewniana tablica dla dzieci z magnetyczną tablicą do pisania kredą, zmywalną tablicą suchościeralną i rolką papierową, tablica, Sztaluga artystyczna dla dzieci z 100+ akcesoriami

#ad
Blue Squid #ad - Tablica dziecięca z regulacją wysokości – nogi stołu szkolnego dla dzieci mają łatwą regulację wysokości od 81 do 132 cm, co czyni go idealnym stołem dla dzieci w każdym wieku, od sztalugi dla dzieci w wieku od 2 lat do 13 lat. Składany i nie wymaga użycia narzędzi – tablica dla dzieci z magnesem i kredą jest dostarczana z instrukcją krok po kroku może nie być dostępna w języku polskim może nie być dostępna w języku polskim można ją złożyć na płasko, co ułatwia przechowywanie.

Magnetyczna kostka – obie strony sztalugi są magnetyczne, co zapewnia kolejną zabawną okazję do zabawy! Przegródka na dole tablicy rysunkowej została zaprojektowana specjalnie do wygodnego przechowywania i stabilności.

Zestaw akcesoriów – ten zestaw sztalugi dla dzieci zawiera ponad 100 części: fartuch, kredę, farby i garnki, pędzle, markery, cyfry magnetyczne, gumkę do ścierania i ściereczkę, linijkę, flipchart dla dzieci, litery i zwierzęta. 3 w 1 – magnetyczna tablica dziecięca blue squid zawiera magnetyczną tablicę do pisania kredą dla dzieci z jednej strony, białą tablicę dla dzieci z drugiej strony oraz rolkę papieru wielokrotnego napełniania do malowania i rysowania.
MarkaBlue Squid #ad
ProducentBlue Squid #ad
Wysokość31.5
Długość3.54
Waga12.13
Szerokość23.23
Numer częściK-7601
ModelK-7601

7. COSTWAY

#ad

Tablica do, tablica stojąca z regulacją wysokości, magnetyczna tablica do pisania, dwustronna, COSTWAY Tablica dziecięca 2 w 1, tablica suchościeralna i tablica do pisania kredą, sztaluga dziecięca

#ad
COSTWAY #ad - Konstrukcja z regulacją wysokości Zestaw jest dostarczany z krótkimi i długimi nogami podporowymi, aby dopasować tablicę do danego rozmiaru. Posiada zaokrąglone narożniki i krawędzie oraz śruby z tworzywa sztucznego dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Zdejmowana tablica z uchwytemtablicę do pisania można w razie potrzeby bez problemu zdjąć, a dzięki wygodnemu uchwytowi można ją łatwo przenosić, aby dzieci mogły zabrać ze sobą i uzupełnić swoje dzieła sztuki. Tablica malarska i tablica magnetyczna w jednymdeska kreślarska jest obracana o 360°, co umożliwia praktyczną zmianę tablicy kredowej i białej tablicy i dzięki temu można ją dowolnie dopasować.

Idealny pomysł na prezentten praktyczny zestaw 2 sztuk to idealny pomysł na prezent dla dzieci uwielbiających malowanie, budzi przy tym zarówno kreatywność, jak i ich artystyczne żyły. Materiał przyjazny dla dziecitablica magnetyczna jest wykonana z materiału PP, co umożliwia bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Wysokość42.91
Długość24.21
Szerokość19.09

8. NUKied

#ad

NUKied Tablica dziecięca z drewna z rolką papieru, dwustronna tablica suchościeralna, sztaluga dla dzieci z cyframi i innymi akcesoriami dla dzieci i małych dzieci T04

#ad
NUKied #ad - Wiele radości – nasza deska kreślarska może być używana nie tylko do rysowania na tablicy, papieru w rolce, tablicy suchościeralnej, gry alfabetowe i liczbowe, ale również do grania w naklejki, rozwijania wyobraźni i kreatywności dzieci.

Jest wyposażony w antypoślizgową osłonę stóp i pędzelek tablicowy, Dzień Dziecka dla chłopców i dziewczynek. Zawiera papier 40 cm, 1 pudełko pędzli tablicowych, 6 naklejek z kreskówek, 78 kolorowych i zestaw matematyczny, 4 pisaki do makijażu, gumkę do ścierania, linijkę itd. Wysoka jakość – ta sztuczna sztaluga dla dzieci wykorzystuje wysokiej jakości pnie drzew, jest stabilny i bezpieczny dla Twoich dzieci. Ta sztaluga malarska może być używana przez wiele dzieci jednocześnie.

Dodatkowe akcesoria – ta deska kreślarska składa się z akcesoriów deluxe. Dwustronna – czarna tablica nadaje się do pędzli, a biała tablica umożliwia dziecku kreatywność za pomocą markerów. Regulowana wysokość – sztaluga stojąca dla dzieci może być regulowana w zakresie od 60 do 1100 cm i jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Będzie to wspaniały prezent na Boże Narodzenie, bez koloru, urodziny, naturalne i przyjazne dla środowiska.
MarkaNUKied #ad
ProducentNUKied #ad
Wysokość44.88
Długość19.02
Waga9.39
Szerokość19.02
Numer częściEaling0302
ModelZRW-ETHB04-SRK

9. NUKied

#ad

Tablica suchościeralna i tablica do pisania kredą z, cyfr, koralików i zegara – składana i łatwa do przechowywania, Drewniana sztaluga do pisania kredą dla dzieci z kształtami do liter, długopisów

#ad
NUKied #ad - Jeśli dopasujesz kąt nóg sztalugi, dzieci mogą rysować i pisać na tablicy suchościeralnej i tablicy. Przed użyciem należy oderwać folię ochronną. Bezpieczny i zrÓwnowaŻony materiaŁ: tablica dziecięca jest wykonana z wysokiej jakości drewna i wykorzystuje przyjazną dla środowiska farbę Kreda jest wolna od kurzu, co jest bezpieczniejsze i zapobiega wdychaniu kurzu przez dzieci.

Wielofunkcyjna drewniana sztaluga: ta sztuczna sztaluga dla dzieci zawiera tablicę do wycierania na sucho i tablicę do pisania kredą, tablicę uchylną z liczbami liczydła i budzik – bogate zintegrowane akcesoria, które nadają się do przedszkola, dzieci, nauczycieli i rodziców. Nie należy używać flamastrów ani pisaków akwarelowych do rysowania na tablicy suchościeralnej, ponieważ w przeciwnym razie nie można ich zetrzeć. Idealny prezent dla dzieci: dwustronna sztaluga stołowa to idealny prezent, aby dzieci miały jeszcze więcej zabawy podczas projektowania.

Składana konstrukcja z dwóch stron: ta sztaluga dziecięca może podnieść nogi stojaka na taką samą wysokość jak tablica, co jest praktyczne do przechowywania i oszczędza miejsce. Wskazówki dotyczące ciepła: należy pamiętać, że tablica jest używana tylko do kredy. Na białej tablicy można pisać wyłącznie pisakami suchościeralnymi. Twój mały artysta pokocha tworzenie nowych arcydzieł na tej artystycznej sztaludze. Ta wielofunkcyjna, dwustronna sztaluga dziecięca zainspiruje fantazyjną stronę Twojego dziecka i da mu swobodę kreatywności.
MarkaNUKied #ad
ProducentNUKied #ad
Wysokość10.79
Długość1.65
Waga2.65
Szerokość12.99
Numer części10140005

10. Veluoess

#ad

Veluoess Sztaluga dziecięca 4 w 1 z drewna, tablica dla dzieci z rolką papieru i akcesoriami, biała tablica, prezent edukacyjny dla chłopców i, zabawka edukacyjna, dwustronna sztaluga do malowania

#ad
Veluoess #ad - Ta dwustronna sztaluga zapewnia dzieciom więcej zabawy. Byłby to idealny prezent dla dzieci. Gwarancja posprzedażna: ten produkt ma problemy z jakością lub nieprzyjemne wrażenia z zakupów. Sztaluga dziecięca 4 w 1: jedna strona to biała tablica, druga to tablica, wyposażona w 2 duże pudełka do przechowywania i 3 małe kubki do przechowywania, które mogą pomieścić niektóre przedmioty.

Po obu stronach sztalugi znajdują się naklejki, proszę oderwać przed użyciem. Regulacja wysokości: nadaje się dla dzieci od 3 lat. Jeśli używasz rozpuszczalnej w wodzie kredy, wytrzyj ją wilgotną szmatką lub wilgotną gąbką. Kolorowe akcesoria zapewnią, 1 gąbka, że Twoje dziecko będzie spełniać potrzeby rysowania. Uwaga: tablica nadaje się tylko do kredy, a biała tablica nadaje się do markerów.

Malowanie może pomóc dzieciom wyrazić siebie i rozwijać wyobraźnię. Różne akcesoria: w zestawie 1 papier rolkowy, 81 drewnianych magnesów, 6 magnesów na lodówkę i 6 guzików magnetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twoje problemy i spełnić Twoje potrzeby. Jeśli nie jest mokra, może nie być możliwe czyszczenie. Wysokość tej sztalugi można regulować w zakresie od 75 do 140 cm, aby pomieścić dzieci w różnym wieku i w różnym wieku.
MarkaVeluoess #ad
ProducentVeluoess #ad
Wysokość55.1
Długość23.03
Waga13.71
Szerokość20.87
Numer częściT03
ModelT03