Top 10 MacBook Pro M2 16 Zoll – Laptopy tradycyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Pamięć SSD 256 GB, Apple MacBook Air Laptop M1 2020, Touch ID, złoty, kamera FaceTime HD, 8 GB RAM, podświetlana klawiatura, wyświetlacz Retina 13"

#ad
Apple #ad - Bateria na cały dzień – można pracować więcej niż kiedykolwiek wcześniej, nawet do 18 godz. Atwy do zrozumienia – jeśli masz już iphone'a, aby powiększyć powierzchnię roboczą na komputerze Mac, MacBook Air poczuje się znajomo, natychmiast po włączeniu.

Apple care – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i bezpłatną pomocą techniczną do 90 dni. Wspaniały wyświetlacz – dzięki wyświetlaczowi retina 13, 3" obrazy są żywe i wyglądają niezwykle realistycznie. Fantastyczna wydajność – wszystko jest proste, 5 x szybszą wydajność niż poprzednia generacja, od cięcia w profesjonalnej jakości po wymagające gry akcji. Tekst jest ostry jak brzytwa, a kolory jeszcze bardziej wyraziste. Czas pracy baterii, w zależności od sposobu użytkowania. Zapewnij sobie dodatkowe wsparcie AppleCare+ i zadbaj o mniej stresu i kosztów w przypadku nieoczekiwanych napraw.

Jest to idealne rozwiązanie do zadań, takich jak przeglądanie wielu kart lub otwieranie ogromnych plików graficznych – wszystko jest szybkie i łatwe. Dlaczego komputer mac – łatwy do zrozumienia. Możesz korzystać z ulubionych aplikacji na iPhone i iPad bezpośrednio na MacOS. Atwa konfiguracja. Chip apple m1 z 8-rdzeniowym procesorem zapewnia do 3, a przy tym zużywa mniej prądu.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość10.31
Długość13.98
Waga3.31
Szerokość4.25
Numer częściMGND3D/A
ModelMGND3D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

2. Apple

#ad

Podświetlana klawiatura, 8 GB RAM, pamięć SSD 256 GB, Apple MacBook Air laptop 2022 z chipem M2: wyświetlacz Liquid Retina 13,6", kamera FaceTime HD 1080p. Kompatybilny z iPhone/iPadem; niebieski

#ad
Apple #ad - Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania.

Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała. Duży, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 13, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły. Do 18 godzin. Niezwykle cienka konstrukcja – nowo opracowany macbook air jest bardziej mobilny niż kiedykolwiek i waży zaledwie 1, 24 kg. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale.

Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie. Dzięki mocy m2 – dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 8-rdzeniowemu GPU i 8 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.44
Długość8.46
Waga3.68
Szerokość11.97
Numer częściMLY33D/A
ModelMLY33D/A
Gwarancja12 Miesięcy

3. Apple

#ad

Apple 2022 MacBook Air laptop z chipem M2: wyświetlacz Liquid Retina 13,6", 8 GB RAM, podświetlana klawiatura, pamięć SSD 256 GB, kamera FaceTime HD 1080p. Kompatybilny z iPhone/iPad; Space Grey

#ad
Apple #ad - Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Duży, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 13, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły. Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała.

Niezwykle cienka konstrukcja – nowo opracowany macbook air jest bardziej mobilny niż kiedykolwiek i waży zaledwie 1, 24 kg. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie. Wszechstronne możliwości podłączenia – MacBook Air posiada port ładowania MagSafe, dwa porty Thunderbolt i gniazdo słuchawkowe.

Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Do 18 godzin. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad. Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.44
Długość8.46
Waga3.68
Szerokość11.97
Numer częściMLXW3D/A
ModelMLXW3D/A
Gwarancja12 Miesięcy

4. Apple

#ad

512 GB SSD pamięci, Apple 2022 MacBook Air laptop z chipem M2: wyświetlacz Liquid Retina 13,6", podświetlana klawiatura, 8 GB RAM, aparat 1080p FaceTime HD. Kompatybilny z iPhone/iPadem; Space Grey

#ad
Apple #ad - Duży, dużą gamę kolorów p3 i obsługę miliarda kolorów, 6" jest wyposażony w ponad 500 nitów jasności, olśniewający wyświetlacz – wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 13, zapewniając wspaniałe obrazy i niesamowite szczegóły. Dzięki mocy m2 – dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 10-rdzeniowemu GPU i 8 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej.

Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Dzięki temu niezwykle wydajnemu laptopowi możesz pracować, bawić się i być kreatywnym – wszędzie. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Niezwykle cienka konstrukcja – nowo opracowany macbook air jest bardziej mobilny niż kiedykolwiek i waży zaledwie 1, 24 kg.

Bezpłatne aktualizacje oprogramowania zapewniają, że również w przyszłości wszystko będzie działać bezproblemowo i bezpiecznie. Wszechstronne możliwości podłączenia – MacBook Air posiada port ładowania MagSafe, dwa porty Thunderbolt i gniazdo słuchawkowe. Zaawansowana obsługa kamery i dźwięku – dzięki kamerze 1080p facetime hd, pierścieniu składającemu się z trzech mikrofonów i systemowi 4 głośników z dźwiękiem 3D zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Zbudowana do trzymania – aluminiowa obudowa jest bardzo wytrzymała.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość2.7
Długość10
Waga3.68
Szerokość2
Numer częściMLXX3D/A
ModelMLXX3D/A
Gwarancja12 Miesięcy

5. Apple

#ad

Space Grey, 2021 Apple MacBook Pro 14", Apple M1 Pro Chip z 8-rdzeniowym procesorem i 14-rdzeniowym GPU, 16 GB RAM, 512 GB SSD

#ad
Apple #ad - Dłuższy czas pracy baterii, do 17 godzin. 16-core neural engine zapewnia do 11 x szybszą wydajność w przypadku uczenia maszynowego. Superszybka pamięć ssD do 8 TB uruchamia aplikacje i natychmiast otwiera pliki.

Fantastyczny wyświetlacz liquid Retina XDR o przekątnej 14" z ekstremalnym zakresem dynamiki i współczynnikiem kontrastu. Kamera 1080p facetime hd z zaawansowanym procesorem sygnału obrazu zapewnia ostrzejszy obraz podczas rozmów wideo. Do 32-rdzeniowy procesor graficzny o maks. Procesor do 10-rdzeniowy zapewnia do 3, 7 x szybszą wydajność, dzięki czemu wykonasz pracę Pro szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Apple chip m1 pro lub m1 max zapewnia ogromny skok wydajności w przypadku procesora, GPU i uczenia maszynowego. 13 x szybszej wydajności do aplikacji i gier o dużej mocy graficznej. Do 64 gb wspólnej pamięci operacyjnej, dzięki czemu wszystko, co robisz, działa szybko i płynnie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.66
Długość5.25
Waga5.73
Szerokość0.31
Numer częściMKGP3D/A
ModelMKGP3D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

6. Apple

#ad

Podświetlana klawiatura, Touch Bar, 8 GB RAM, kamera FaceTime HD. Kompatybilny z iPhone/iPad; Space Gre​​​​​​​​​, Apple MacBook Pro laptop 2022 z chipem M2: wyświetlacz Retina 13", 256 GB SSD ​pamięć

#ad
Apple #ad - Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad. Dzięki temu możesz przez wiele godzin wykonywać intensywne zadania CPU i GPU. Wspaniały wyświetlacz – wyświetlacz retina o przekątnej 13, 3" jest wyposażony w jasność 500 nitów i dużą przestrzeń kolorów P3 dla wspaniałych obrazów i niesamowitych szczegółów.

Do 20 godzin. Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 10-rdzeniowemu GPU i do 24 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej.

Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Kamera hd i mikrofony w jakości studyjnej – dzięki kamerze FaceTime HD i pierścieniowi z trzech mikrofonów zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Ciągła wydajność – dzięki aktywnemu systemowi chłodzenia macbook Pro 13" może stale dostarczać Pro Performance. Wszechstronne możliwości podłączenia – dzięki dwóm przyłączom Thunderbolt możesz podłączyć i zasilać akcesoria Highspeed.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.3
Długość6.55
Waga5.51
Szerokość0.3
Numer częściMNEH3D/A
ModelMNEH3D/A
Gwarancja12 Miesięcy

7. Apple

#ad

8 GB RAM, podświetlana klawiatura, kamera FaceTime HD. Kompatybilny z iPhone/iPad; srebrny ​​​, 256 GB SSD ​pamięć, Touch Bar, Apple MacBook Pro 2022 Laptop z chipem M2: wyświetlacz Retina 13"

#ad
Apple #ad - Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 10-rdzeniowemu GPU i do 24 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej.

Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Do 20 godzin. Wszechstronne możliwości podłączenia – dzięki dwóm przyłączom Thunderbolt możesz podłączyć i zasilać akcesoria Highspeed. Dzięki temu możesz przez wiele godzin wykonywać intensywne zadania CPU i GPU. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad.

Wspaniały wyświetlacz – wyświetlacz retina o przekątnej 13, 3" jest wyposażony w jasność 500 nitów i dużą przestrzeń kolorów P3 dla wspaniałych obrazów i niesamowitych szczegółów. Kamera hd i mikrofony w jakości studyjnej – dzięki kamerze FaceTime HD i pierścieniowi z trzech mikrofonów zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Ciągła wydajność – dzięki aktywnemu systemowi chłodzenia macbook Pro 13" może stale dostarczać Pro Performance. Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.31
Długość4.72
Waga5.51
Szerokość0.31
Numer częściMNEP3D/A
ModelMNEP3D/A
Gwarancja12 Miesięcy

8. Apple

#ad

512 GB SSD ​pamięć, kamera FaceTime HD. Kompatybilny z iPhone/iPad; Space Gre​​​​​​​​​, podświetlana klawiatura, Touch Bar, Apple MacBook Pro laptop 2022 z chipem M2: wyświetlacz Retina 13", 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Dzięki mocy m2 – 13" macbook pro laptop to mobilny pakiet mocy. Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy. Do 20 godzin. Dzięki temu możesz przez wiele godzin wykonywać intensywne zadania CPU i GPU.

Wszechstronne możliwości podłączenia – dzięki dwóm przyłączom Thunderbolt możesz podłączyć i zasilać akcesoria Highspeed. Ciągła wydajność – dzięki aktywnemu systemowi chłodzenia macbook Pro 13" może stale dostarczać Pro Performance. Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 10-rdzeniowemu GPU i do 24 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad.

Kamera hd i mikrofony w jakości studyjnej – dzięki kamerze FaceTime HD i pierścieniowi z trzech mikrofonów zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Wspaniały wyświetlacz – wyświetlacz retina o przekątnej 13, 3" jest wyposażony w jasność 500 nitów i dużą przestrzeń kolorów P3 dla wspaniałych obrazów i niesamowitych szczegółów.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.31
Długość4.72
Waga5.51
Szerokość0.31
Numer częściMNEJ3D/A
ModelMNEJ3D/A
Gwarancja12 Miesięcy

9. Apple

#ad

Touch Bar, kamera FaceTime HD. Kompatybilny z iPhone/iPad; srebrny ​​​, 8 GB RAM, podświetlana klawiatura, Apple MacBook Pro laptop 2022 z chipem M2: wyświetlacz Retina 13", 512 GB SSD ​pamięć

#ad
Apple #ad - Dzięki mocy m2 – 13" macbook pro laptop to mobilny pakiet mocy. Wszechstronne możliwości podłączenia – dzięki dwóm przyłączom Thunderbolt możesz podłączyć i zasilać akcesoria Highspeed. Czas pracy baterii – dzięki energooszczędnej wydajności chipu Apple M2 bateria wytrzymuje cały dzień i do nocy.

Kup applecare+, aby przedłużyć swoje wymagania. Dzięki temu możesz przez wiele godzin wykonywać intensywne zadania CPU i GPU. Atwa kompatybilność – wszystkie ważne aplikacje działają bardzo szybko – również Microsoft 365, Zoom i wiele Twoich ulubionych aplikacji na iPhone i iPad. Gwarancja applecare – każdy mac jest objęty roczną gwarancją producenta i do 90 dni bezpłatnej pomocy technicznej. Atwy w obsłudze – twój mac poczuje się znany natychmiast po włączeniu i działa bezproblemowo ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Apple. Ciągła wydajność – dzięki aktywnemu systemowi chłodzenia macbook Pro 13" może stale dostarczać Pro Performance.

Do 20 godzin. Wspaniały wyświetlacz – wyświetlacz retina o przekątnej 13, 3" jest wyposażony w jasność 500 nitów i dużą przestrzeń kolorów P3 dla wspaniałych obrazów i niesamowitych szczegółów. Kamera hd i mikrofony w jakości studyjnej – dzięki kamerze FaceTime HD i pierścieniowi z trzech mikrofonów zawsze będziesz wyglądać i brzmić wspaniale. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi nowej generacji, 10-rdzeniowemu GPU i do 24 GB wspólnej pamięci operacyjnej możesz szybciej zrobić więcej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.61
Długość8.36
Waga5.51
Szerokość11.97
Numer częściMNEQ3D/A
ModelMNEQ3D/A
Gwarancja12 Miesięcy

10. Apple

#ad

Space Grey, 2021 Apple MacBook Pro 16", Apple M1 Max Chip z 10-rdzeniowym CPU i 32-rdzeniowym GPU, 32 GB RAM, 1 TB SSD

#ad
Apple #ad - Fantastyczny wyświetlacz liquid Retina XDR o przekątnej 16" z ekstremalnym zakresem dynamiki i współczynnikiem kontrastu. Procesor do 10-rdzeniowy zapewnia do 2 x szybszą wydajność, dzięki czemu wykonasz procedury pracy Pro szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

16-core neural engine zapewnia do 5 x szybszą wydajność w przypadku uczenia maszynowego. Kamera 1080p facetime hd z zaawansowanym procesorem sygnału obrazu zapewnia ostrzejszy obraz podczas rozmów wideo. Superszybka pamięć ssD do 8 TB uruchamia aplikacje i natychmiast otwiera pliki. 4 x szybszej wydajności do aplikacji i gier o intensywnej grafice.

System dźwiękowy 6 głośników z głośnikami niskotonowymi z wyrównaniem siły. Apple chip m1 pro lub m1 max zapewnia ogromny skok wydajności w przypadku procesora, GPU i uczenia maszynowego. Do 64 gb wspólnej pamięci operacyjnej, co robisz, dzięki czemu wszystko, działa szybko i płynnie. Do 32-rdzeniowego gpu o maks. Dłuższy czas pracy baterii, do 21 godzin.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Waga4.85
Szerokość5.12
Numer częściMK1A3D/A
ModelMK1A3D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)