Top 10 Nachtsichtgerät Mit Kopfhalterung – Noktowizory celownicze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Guudsoud

#ad

4 K, noktowizor, na polowanie z kartą TF 32 GB, 8 x zoom cyfrowy, 2600 mAh, 7 poziomów podczerwieni Night Vision gogle na kemping,, noktowizor, z możliwością ponownego ładowania, wyświetlacz LCD 3,2"

#ad
Guudsoud #ad - Szybkie ładowanie typu c w ciągu 4 godzin i jest kompatybilne z większością powerbanków, można zapisywać filmy i zdjęcia, można je później przesłać do komputera. Otwór obiektywu 25 mm i 8-krotny zoom cyfrowy zapewniają więcej pełnego pola. 3, 2", na kemping, 2" hd lcd i wodoszczelność ip54 - noktowizor z ekranem tft lcd 3, bezpieczeństwa i nadzoru, dzięki któremu można wyświetlać krystalicznie czyste zdjęcia i filmy.

Obsługuje statyw 1/4 cala i można z łatwością rejestrować widoki. Idealnie nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, do obserwacji dzikich zwierząt i krajobrazów. W zestawie z kartą tf 32 gb, obsługuje do 6 godzin pracy przy włączonym IR i 13 godzin przy wyłączonej podczerwieni. Można go używać w przypadku lekkiej mgły lub lekkiego deszczu. Cyfrowa lornetka na podczerwień jest wyposażona w wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2600 mAh, dzięki czemu możesz pozostać zasilanym prądem w podróży.

Wbudowany akumulator litowy do wielokrotnego ładowania i z kartą tf 32 gb. Okulary noktowizyjne posiadają również poziom wodoodporności IP54. Zakres dostawy: 1 x noktowizor, 1 x kabel usb, 1 x karta tf 32 gb, 1 x pasek na ramię, 1 x ściereczka do czyszczenia i 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wyraźnie widzenie w ciemności noktowizor jest wyposażony w 7-stopniowe regulowane oświetlenie ir 850 nm i system optyczny, zasięg widzenia do 300 metrów w 100% ciemności, umożliwia wyraźne widzenie zwierząt lub roślin w ciemności lub przy słabym świetle otoczenia.
MarkaGuudsoud #ad
ProducentOMG ELECTRONICLTD #ad
Wysokość18.5
Długość58.27
Waga0.7
Szerokość47.24
Numer częściNV2180-20230916-2
ModelNV2180
Gwarancja12 Miesięcy

2. Profey

#ad

Na polowanie, 5 x zoom cyfrowy, zasięg 400 m, z mikro-32, obserwacja ptaków, kemping, Profey 4K HD cyfrowy noktowizor na podczerwień, możliwość ponownego ładowania, 4000 mAh, 7 stopni na podczerwień

#ad
Profey #ad - To cyfrowe urządzenie noktowizyjne ma maksymalny zasięg widzenia 300 metrów w ciemnym otoczeniu, dzięki czemu można rozpoznać dzikie zwierzęta i fotografować z daleka nawet w całkowitej ciemności. Wzór kamuflażu może ukryć się w głębokim lesie i nie jest odnajdywany przez zwierzęta, obserwacji dzikich zwierząt.

Ta lornetka noktowizyjna zapewnia super wrażenia wizualne, niezależnie od tego, czy w dzień czy w nocy. Doskonała widoczność w ciemnościurządzenie noktowizyjne jest wyposażone w wbudowany promiennik podczerwieni 850 nm i 7-stopniową regulację. Co otrzymaszoferujemy łącznie roczną gwarancję, nie musisz się martwić, można włożyć kartę pamięci do 128 GB nie wchodzi w zakres dostawy, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 1 x kabel do transmisji danych, 24-godzinny serwis online.

W przypadku lornetki z noktowizorem światło podczerwone może być używane do 5 godzin, a w ciągu dnia może pracować do 10 godzin. Zestaw zawiera: 1 x noktowizor profey 1 x pasek na ramię, 1 x Micro-32 GB, że zabraknie Ci miejsca. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Możesz łatwo uchwycić wspaniałe chwile. Jest to idealne urządzenie noktowizyjne do obserwacji ptaków, urlopu, polowań, łatwa obsługa. Amortyzujące gumowe wzmocnienie paskami zwiększa tarcie, jest wygodne w użyciu i zapobiega Poślizg.
MarkaProfey #ad
ProducentProfey #ad
Waga1.06
Numer częściNV4000-Y6

3. Zeiss

#ad

ZEISS Secacam 5 60° – 4G profesjonalna kamera do obserwacji dzikich zwierząt z transmisją telefonu komórkowego, czujnik ruchu, kąt 60°, karta SIM, karta pamięci 32 GB i baterie

#ad
Zeiss #ad - Dzięki 60 czarnym diodom led kamera dla zwierząt posiada niewidoczną lampę błyskową i robi doskonałe zdjęcia w nocy, dzięki czemu jest niezawodną kamerą noktowizyjną. Zaprojektowana z gwarancją satysfakcji: bezpłatny zwrot w ciągu 30 dni! Zakres dostawy – kamera leśna z transmisją telefonu komórkowego lte, fr, 8 baterii AA, pasek montażowy, kabel USB-C, karta pamięci 32 GB, antena 4G, instrukcja obsługi w języku niemieckim również w języku angielskim, ES.

Zeiss secacam 5 jest optymalnym pomocnikiem we wszystkich obszarach o czasie reakcji poniżej 0, 4 sekundy i zasięgu 15 m. Niezliczone możliwości zastosowania – niezależnie od tego, czy jako kamera myśliwska, kamera ogrodowa, kamera do obserwacji dzikich zwierząt, kamera do obserwacji ptaków, na placu budowy lub do monitorowania. Zoptymalizowana transmisja – bezpłatna aplikacja zeiss secacam z transmisją telefonu komórkowego dla systemu android i Apple.

Bezprzewodowa pułapka na zdjęcia spełnia wymagania niemieckiej jakości zarówno w dzień, jak i w nocy. Wodoodporna i odporna na warunki atmosferyczne kamera do monitoringu IP 66 jest dostarczana z już włożoną kartą pamięci 32 GB, kartą SIM i włożonymi bateriami. Doskonała jakość obrazu – czuły czujnik ruchu, interpolowana rozdzielczość 12 mp do zdjęć i filmów 1080p z zapisem na karcie SD. Ważne: nadające się do transmisji kamery zewnętrzne działają na terenie UE oraz w Szwajcarii, IT, Norwegii i Wielkiej Brytanii.
MarkaZeiss #ad
ProducentZEISS #ad
Wysokość4.92
Długość2.76
Waga2.82
Szerokość3.74
Numer części527730-9911-500
ModelSC-000-110-60
Gwarancja2 lata.

4. GTHUNDER

#ad

Możliwość ponownego ładowania, 4000 mAh, zoom cyfrowy 8x, polowanie w odległości w 100% ciemności, z kartą Micro 32 GB do monitorowania, Gthunder lornetka na podczerwień 4K z noktowizorem, noktowizor

#ad
GTHUNDER #ad - Rób zapierające dech w piersiach zdjęcia i filmy w słabym oświetleniu, których normalnie nie widać. Dzięki naszym okularom noktowizyjnym żaden detal nie umknie Ci bez względu na to, czy polujesz, biwakujesz czy odkrywasz naturę. Zapisz wszystkie swoje zdjęcia i filmy na dołączonej karcie pamięci 32 GB. Dzięki przenośnej, aby wytrzymać każde ekstremalne otoczenie, lekkiej i kompaktowej konstrukcji można go wszędzie ze sobą zabrać.

Przygotuj się na następną wyprawę myśliwskąnajlepszy sprzęt myśliwski w twoich rękach! dzięki dużemu ekranowi 3, 2 cala z odtwarzaniem dźwięku i 7-stopniową regulacją jasności żaden szczegółowy nie umknie. Wyraźne widzenie w 100% ciemnościciesz się niezrównanymi możliwościami widzenia w nocy dzięki naszemu czujnikowi CMOS na poziomie światła gwiazd i 7 poziomom promieniowania IR. Niekończąca się przygodanasze akumulatory 4000 mah do wielokrotnego ładowania zapewniają do 6 godzin pracy z podczerwienią i aż do 12 godzin bez niego. Oznacza to, że możesz zabrać nasze urządzenie na wszystkie swoje przygody, że skończy się Ci sok.

Krystalicznie czysta jakość - nagrywaj filmy 4k i wykonuj bez wysiłku zdjęcia 36 MP dzięki naszemu w pełni wielowarstwowemu obiektywowi 25 mm i 8-krotnemu zoomowi optycznemu/cyfrowemu. Po zakończeniu pobierz multimedia na komputer za pomocą kabla USB i przeżyj jeszcze raz przygody z polowaniem. Wytrzymała i gotowanasze lornetki noktowizyjne są tak skonstruowane, dzięki wodoodpornej i trwałej konstrukcji IP54. Złącze ładowania typu c jest kompatybilne z większością powerbanków, bez obaw o to, dzięki czemu zawsze jesteś zasilany prądem w podróży.
MarkaGTHUNDER #ad
ProducentGTHUNDER #ad
Wysokość2.36
Długość7.64
Waga1.87
Szerokość6.14
Numer częścismllll11
ModelPPOOWW

5. Nightfox

#ad

Nightfox Przenośny cyfrowy noktowizor 100 V, łatwa w obsłudze lornetka z noktowizorem dla dorosłych, powiększenie 3x, zasięg 100 jardów, kamera na podczerwień na polowanie

#ad
Nightfox #ad - Różnorodne zastosowanie: niezależnie od tego, czy na polowanie na noktowizor, turnieju Softair Snajper lub zastosowanie w kasku jako obszar zastosowania jest przewidziane, ta kamera na podczerwień i wzmacniacz światła resztkowego są doskonale wyposażone!. Używać nieprzerwanie przez sześć godzin. Jak to działa? nightfox 100 v wysyła promienie podczerwone za pomocą diody LED, która jest rejestrowana przez kamerę noktowizyjną i wyświetlana na ekranie w wizjerze, w ciągu dnia i czarno-biała nocą.

W zakres dostawy wchodzi: cyfrowa lornetka nightfox 100 V z noktowizorem, francuskim, niemieckim, smycz na ramię, instrukcja obsługi w języku angielskim, hiszpańskim i włoskim, pudełko prezentowe. Wystarczy zdjąć osłonę obiektywu Night Vision Googles NVG, włączyć i gotowe. Można go ustawić na ok. Ywotność zależy jednak od wybranej jasności podczerwieni. Wystarczy włożyć baterie: okulary 100 v night vision z kamerą wymagają 8 baterii AA nie wchodzą w zakres dostawy.

Odkryj zwierzęta w nocy: 3-krotne powiększenie optyczne i 2-krotny zoom cyfrowy 100 V idealnie nadaje się do rozpoznawania zwierząt w odległości 100 metrów. Zaleta nightfox: dołącz do ponad 75 000 klientów nightfox na całym świecie, którzy ufają naszemu zaangażowanemu brytyjskiemu zespołowi, aby zapewnić najlepsze wrażenia z cyfrowego widzenia w nocy dzięki naszym okularom nocnym. Lub monitoruj swoje koguty. Atwa obsługa: dzięki trzem przyciskom zasilania, podczerwieni i zoomu obsługa jest bardzo prosta.
MarkaNightfox #ad
ProducentLaserware #ad
Wysokość5.71
Długość7.28
Waga1.33
Szerokość2.17
Numer części100V
ModelNightfox-100V
Gwarancja18 Miesięcy

6. Nightfox

#ad

1x powiększenie | Night Vision Googles NVG na polowanie | możliwość ładowania przez USB | lornetka z noktowizorem i kamerą na, Nightfox Swift noktowizor do montażu na głowie | duży kąt widzenia

#ad
Nightfox #ad - Za pomocą adaptera nightfox click dovetail sprzedawany oddzielnie wzmacniacz światła resztkowego można przymocować do systemu mocowania kasku, takiego jak Wilcox G24. Atwe w użyciu: doświadczony zespół nightfox zaprojektował okulary tak, aby były intuicyjne w obsłudze. Możesz też zabrać ze sobą przenośny akumulator USB, aby móc dłużej korzystać z noktowizora.

Dostosuj jasność ekranu, zoom cyfrowy i jasność podczerwieni jednym dotknięciem bez oglądania urządzenia. Zaleta nightfox: dołącz do ponad 75 000 klientów nightfox na całym świecie, którzy ufają naszemu zaangażowanemu brytyjskiemu zespołowi, aby zapewnić najlepsze wrażenia z cyfrowego widzenia w nocy dzięki naszym okularom nocnym. Noktowizor z uchwytem na głowę: regulowany pasek do montażu kasku wchodzi w zakres dostawy. W zakres dostawy wchodzą: nightfox swift night vision binoculars noktowizor, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, uchwyt na akcesoria GoPro, kabel USB, pasek na szyję, torba, regulowany pasek na głowę, pudełko prezentowe.7

70 m nie do pobicia. Adowanie przez usb: dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowemu 3000 mah możesz korzystać z kamery na podczerwień okularów na podczerwień przez ponad 3 godziny. Zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w bezpośrednim sąsiedztwie: niezależnie od tego, czy do użytku w kasku wojskowym lub do tunera Soft Snajpera, 1-krotne powiększenie i większy kąt widzenia 40° są dostępne w odległości ok.
MarkaNightfox #ad
ProducentNightfox #ad
Wysokość2.76
Długość6.69
Waga0.75
Szerokość5.51
Numer częściNightfox-Swift
ModelNightfox-Swift
Gwarancja18 Miesięcy

7. tkwser

#ad

Z kartą TF 32 GB, do polowania, noktowizor 10x, TKWSER noktowizor 4K 5000 mAh z możliwością ponownego ładowania, namiotu, cyfrowy zoom, 3" TFT UHD, noktowizor IP55

#ad
tkwser #ad - Akumulator litowy do wielokrotnego ładowania 5000 mah: wbudowany akumulator litowo-jonowy 5000 mah, który umożliwia obserwację zwierząt w ciemności przez 10 godzin, komputera, gdy system podczerwieni jest włączony i wyłączony przez 16 godzin przez system podczerwieni. Wielofunkcyjna na różne okazje: skonfigurowany z doskonałym czujnikiem światła gwiazdowego, posiada również lampę do poszukiwania, możesz uzyskać kolorowy widok w świetle o zmierzchu, która jest idealną lornetką noktowizyjną do obserwacji dzikiej przyrody lub krajobrazu, na kempingu itd.

Wyświetlacz hd 3" i ip65: te okulary noktowizyjne są zaprojektowane z ekranem tft o przekątnej 3", dzięki czemu możesz cieszyć się najlepszym wyświetlaniem dla Twoich oczu, również z wodoodpornego materiału IP65, można ich używać w lekkiej mgle lub w świetle deszczowym, obsługuje statyw 1/4" i możesz bez problemu rejestrować widoki. Jeśli członek rodziny lub przyjaciel jest miłośnikiem przyrody lub przygód, poszukiwań i ratownictwa, ta lornetka z noktowizorem będzie dla Ciebie najlepszym prezentem.

Gold award fda i muse silver award noktowizor: noktowizor tkwser 4k hd z 8-krotnym zoomem cyfrowym i 3-stopniowym podczerwienią. Umożliwia wyraźne obserwowanie zwierząt do 600 m w 100% ciemności lub roślin również w ciemności lub przy słabym oświetleniu. Dostarczany z kablem ładującym typu C do kompatybilnego powerbanku, dzięki czemu nie musisz się martwić o zasilanie podczas długiej podróży. Zasięg widzenia 600 m i 8-krotny zoom: dzięki ulepszonemu, wydajnemu 3-stopniowemu systemowi podczerwieni, lornetka noktowizyjna na podczerwień ma zasięg widzenia do 600 m przy 100% ciemności. Wietny pomocnik w podróży i podczas przygód.
Markatkwser #ad
Wysokość2.76
Długość6.69
Waga620
Szerokość5.12
ModelZ095
Gwarancja12 Miesięcy

8. Dowesyeen

#ad

Wideo 1280p, zoom cyfrowy 5X do śledzenia, Dowesyeen cyfrowy noktowizor z noktowizorem 4" tft LCD, urządzenie noktowizyjne, dla myśliwych / na zewnątrz, na polowanie

#ad
Dowesyeen #ad - Rozdzielczość ekranu: 640 x 480, filmom i nagrywaniu wideo z dźwiękiem. Wyświetlacz noktowizor 4": dowesyeen noktowizor polowanie na wbudowany ekran tft o przekątnej 2, łączy w sobie doskonały, 5-krotnym powiększeniem, 31" z zoomem cyfrowym 5X zapewnia pełną widoczność i komfort; wysokiej jakości cyfrowa lornetka noktowizyjna z 4, w pełni powlekany system optyczny z kamerą wideo, dzięki której można szybko zrobić doskonałe zdjęcie lub rozdzielczość obrazu.

Noktowizor ma trzy tryby pracy zdjęć, wideo i odtwarzania. W zależności od pogody i ciemności uzyskuje się bardzo dobry obraz. Ta cyfrowa lornetka noktowizyjna ma maksymalny zasięg widzenia 400 metrów w ciemnym otoczeniu. Pokaż żywe szczegóły obrazu dzięki obrazom o wysokiej rozdzielczości, ale są w rzeczywistości najwydajniejszym urządzeniem noktowizyjnym na rynku. Okulary noktowizyjne nie są wojskowym urządzeniem noktowizyjnym, przyjemna dla oczu z okularami lub bez; robienie zdjęć w rozdzielczości 2592 x 1944 HD i filmów 1280 x 720 z dźwiękiem.

Nadaje się do nocnych polowań, obserwacji ptaków, nocnego wędkowania, nocnej nawigacji, kempingu, zdjęć krajobrazowych. Zdjęcia 8 mp i filmy 1280p są zapisywane na karcie TF i można je pobrać. Atwa obsługa i zastosowanie: 8 przycisków do ustawienia wielofunkcyjnego, poszukiwań i ratownictwa, ustawienia są przejrzyste i proste, obserwacji dzikiej przyrody, regulowane bezpośrednio na urządzeniu. Wiele metod zasilania: noktowizor na podczerwień zasilany bateriami 8 x 1, 5 v aa.
MarkaDowesyeen #ad
ProducentDowesyeen #ad
Wysokość3
Długość9
Waga2.2
Szerokość6
Numer częściNT-1000NEW-3
ModelNT-1000-NEW-1

9. Cozion

#ad

Polowanie, cyfrowy noktowizor na podczerwień, noktowizor, do obserwacji ptaków, 5 x zoom cyfrowy z mikro-32 GB, na kemping, Cozion, 4K HD, lornetka 400 m

#ad
Cozion #ad - Oraz z funkcją rozpoznawania ruchu i zapobiegania wstrząsom. Wyposażony w kabel usb do ładowania, można bezpośrednio obserwować, czy jest w pełni naładowany. Wyobraź sobie, 1 kabel do transmisji danych, 1 x obroża na szyję, że możesz robić wyraźne zdjęcia i filmy w ciemności, aby pokazać je znajomym. Wyraźne widzenie w ciemności: lornetka noktowizyjna jest wyposażona w 7-stopniowy regulowany reflektor ir 850 nm i umożliwiają wyraźne widzenie zwierząt lub roślin w 100% ciemności lub przy słabym świetle otoczenia.

Otwór obiektywu 25 mm i 5-krotny zoom cyfrowy zapewniają więcej pełnego pola. Dostarczamy kabel usb i kartę 32 gtf maksymalna obsługa karty 128GTF, aby przesyłać dane i zapisać cenne zdjęcia / filmy. Wbudowany akumulator litowy 4000 mAh można ładować zawsze i wszędzie za pomocą powerbanku lub ładowarki samochodowej. Obraz 36 mp i jakość wideo 4k: przenośny i lekki, a konfiguracja jest bardzo wysoka, możesz podłączyć komputer, łatwy do przenoszenia, aby spełnić wysokie potrzeby każdego.

Dostawa: 1 sztuka okularów noktowizyjnych, 1 karta sd 32 gb, zapisać wszystko na dołączonej karcie pamięci i od razu pobrać, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Akumulator: urządzenie do polowania noktowizyjnego może być używane przez 10 godzin w ciągu dnia z wyłączeniem podczerwieni i 5 godzin w nocy włączenie podczerwieni. Duży wyświetlacz hd: lornetka cozion wykorzystuje 3-calowy ekran tft. 3 tryby: robienie zdjęć, nagrywanie wideo i odtwarzanie zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości dzięki doskonałej przejrzystości optycznej w dzień, przy słabym świetle lub w nocy.
MarkaCozion #ad
ProducentCozion #ad
Waga1.04
Gwarancja2

10. Coolife

#ad

Noktowizor na podczerwień, polowanie, cyfrowy noktowizor, 7-stopniowe oświetlenie na podczerwień, 8 x zoom cyfrowy, wbudowany akumulator litowy 2600 mAh, COOLIFE 4K 36MP noktowizor 300 m

#ad
Coolife #ad - Imponujący zasięg widzenia do 300 m: powiększ i obserwuj swoje cele z bliska dzięki 8-krotnej funkcji zoomu cyfrowego. 7 regulowanych poziomów jasności zapewnia dobrą widoczność w różnych warunkach otoczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o eksplorację lub bezpieczeństwo domu, noktowizor wojskowy zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas obserwacji.

Wygodna obsługa i wszechstronność: noktowizor polowanie obsługuje port usb typu c i można je rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty pamięci, przez nawigację aż po obserwację zwierząt, aby ułatwić przesyłanie i przechowywanie zdjęć i filmów. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach zdjęciami o rozdzielczości 36 MP i zachwycającymi filmami 4K. Doświadczenia 4k hd: obiektyw f1. 2 z dużą przysłoną i ogniskową 25 mm oraz wyświetlaczem tft o wysokiej rozdzielczości 3, 2 cala. Niezależnie od tego, czy do zdjęć lub filmów, możesz robić szczegółowe i realistyczne nagrania.

Wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania: noktowizor jest wyposażony w wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania o pojemności 2600 mAh, który zapewnia długotrwałe i stabilne zasilanie. Od polowania i biwakowania, nasze noktowizory są idealne do wielu różnych aktywności. Wydajna widoczność w nocy: wyposażona w światło podczerwone 3 w i reflektor podczerwieni o mocy 850 nm zapewnia wyjątkową widoczność w nocy i umożliwia wyraźne widzenie nawet w całkowitej ciemności. Koniec z częstą wymianą baterii, dzięki czemu możesz cieszyć się dłuższym czasem użytkowania podczas przygód podróży.
MarkaCoolife #ad
ProducentCOOLIFE #ad
Waga1.21
Gwarancja2 lata.