Top 10 Ornamente Für Möbel – Szablony do liter i rysowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Aleks Melnyk

#ad

Aleks Melnyk #36.1 szablon, projekty artystyczne, węzły celtyckie, 1 sztuka, szablony do szablonów metalowych, malarstwa, majsterkowania, szablony do scrapbookingu i rysowania

#ad
Aleks Melnyk #ad - Metalowy szablon – wspaniałe narzędzie dla początkujących i zaawansowanych. Szablon do wielokrotnego użytku, 1 sztuka. Metal – stal nierdzewna, 18, 4 x 10, grubość: 0, 8 m, 3 mm. Metalowe szablony do malowania - węzeł celtycki. Metalowy spust do pirografii, rysowania, spalania drewna, grawerowania, scrapbookingu, majsterkowania.
MarkaAleks Melnyk #ad
ProducentAleks Melnyk #ad
Wysokość7.24
Długość0.01
Szerokość4.25
Numer częściStencil 36.1
ModelStencil 36.1

2. Rayher

#ad

SB-Btl, wymiary 30,5 x 30,5 cm, 1 sztuka, RAYHER HOBBY szablony

#ad
Rayher #ad - Wytrzymały, elastyczny i dzięki temu można go dowolnie nakładać. Cięcie laserowe, bez PCW. Atwe czyszczenie, dzięki czemu nadaje się do wielokrotnego użytku. Nakładanie farby za pomocą gąbek malarskich, pędzli do szablonów, sprayów lub wałków malarskich. Zawartość: 1 dwustronny szablon z poliestru, 5 x 30, wymiary szablonu: 30, 5 cm możliwe różnice w kolorze, artykuł dekoracyjny nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaRayher #ad
ProducentRayher Hobby #ad
Wysokość0.08
Długość12.8
Waga0.18
Szerokość12.2
Numer części38904000
Model38904000

3. Aleks Melnyk

#ad

Aleks Melnyk #32 Celtycki węzeł, dekoracja wikingów, szablon do mebli, 1 sztuka, malowanie, ornamenty w stylu vintage, obraz Wikingów, pirografika, szablony do malowania, grawerowanie

#ad
Aleks Melnyk #ad - Metalowe szablony do malowania, malowanie, projektant, dekoracja celtycka, węzeł celtycki, celtyckie, dekoracja wikingów, obraz, vintage, szablony bordiurowe. Akcesoria do diy Journal.

Szablon linijka – wspaniałe narzędzie dla początkujących i zaawansowanych. Szablony mogą być również używane z każdym długopisem. Szablon do wypalania – wspaniałe narzędzie dla początkujących i profesjonalistów. Szablon metalowy do wielokrotnego użytku, grubość: 0, 102 x 178 mm. 1 sztuka. Szablon do rysowania, organizera, pasuje do dziennika a5. Metal – stal nierdzewna, 3 mm. Rozmiar idealnie pasuje do każdej książki, notatnika, planera itp. Szablony metalowe, szablony do pirografii, rysowania, majsterkowania, wypalania drewna, grawerowania, scrapbookingu, wypalania skóry, ornamentów do mebli vintage.
MarkaAleks Melnyk #ad
ProducentAleks Melnyk #ad
Wysokość7.01
Długość0.01
Waga0.02
Szerokość4.02
Numer częściStencil 32
ModelStencil 32

4. FINGERINSPIRE

#ad

FINGERINSPIRE Francuska etykieta Les Vignes Greffes szablony szablon 30 x 30 cm tworzywo sztuczne Les Vignes Greffes rysunek szablony do malowania kwadratowe szablony wielokrotnego użytku do ścian i rzemiosła

#ad
FINGERINSPIRE #ad - Oszczędność czasu szablony firmy les vignes greffes pozwalają zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku podczas majsterkowania lub malowania. Możesz również dzielić się szablonami z przyjaciółmi lub członkami rodziny i cieszyć się mnóstwem interesujących chwil DIY.

Różne okazje nasze szablony do majsterkowania są idealne do wszystkich rodzajów rzemiosła i projektów dla majsterkowiczów. Atwa obsługa najpierw przymocuj szablony w miejscu, a następnie narysuj wymagany wzór za pomocą pędzla lub innej farby w sprayu, w którym chcesz malować, a na koniec usuń szablon. Piękne dzieło sztuki jest gotowe. Wprowadzenie cięć laserowych, są trwałe i lekkie, które zapewniają gładsze i bezpieczniejsze krawędzie dla dzieci i Twojej rodziny.

Częste zastosowania to dekoracje ścienne, meble, drewniane tabliczki i ubrania, ale możliwości są nieograniczone. Szablon les vignes greffes - plastikowy szablon składa się z 1 wzoru les vignes greffes z napisem "FONDEES EN 1846" "RUE DES A BBESSES PARIS" i rattanu. Bezpieczny materiał nasze szablony do majsterkowania są wykonane z przyjaznego dla środowiska tworzywa PET, nadają się do prania i wielokrotnego użytku. Wymiary: 30 x 30 cm.
MarkaFINGERINSPIRE #ad
ProducentFINGERINSPIRE #ad
Wysokość0.2
Długość11.81
Waga35
Szerokość11.81
Numer częściDIY-WH0172-148-EU18
ModelDIY-WH0172-148-EU18

5. MWOOT

#ad

Szablony do malowania, akcesoria do płótna, MWOOT 4 sztuki dużych szablonów do malowania, mandala, szablony do malowania, mandala, mebli, rzemiosła 30 x 30 cm, kwiaty, do dekoracji ścian, wielokrotnego użytku

#ad
MWOOT #ad - Szerokie zastosowanie: skoncentruj się na swoich wyobrażeniach. Za pomocą różnych narzędzi do rysowania, aby uzyskać piękny wzór mandali. Szablony są łatwe do prania, nie pękają ani nie odkształcają się, mogą być używane przez długi czas i ponownie używane.

Rozmiar każdego szablonu wynosi 30 x 30 cm. Pracuj ze wszystkimi narzędziami, ołówkami do szkicowania, mebli, natryskiwaniem farbą itd. Trwałe i wielokrotnego użytku: te szablony do malowania są wykonane z materiału pet o dużej elastyczności i są przyjazne dla środowiska. Nadają się do dekoracji domu i ściany. Szablony mandali to najlepszy prezent dla początkujących miłośników majsterkowania. Gładkie krawędzie zapewniają bezpieczeństwo. Mogą być stosowane do ścian płóciennych, kredkami, markerami do znakowania, płytek, w tym pędzlami do malowania, drewna, papierów, tkanin itd.

Produkt zawiera: otrzymasz 4 sztuki dużych szablonów z wzorem mandali, 4 różne wzory mandali, aby spełnić różne indywidualne potrzeby i artystyczne graffiti. Ekskluzywne wzornictwo: wykwintny wzór mandali i cztery różne kształty. Atwy w obsłudze: zamocuj szablon, wystarczy odczekać kilka sekund, wypełnij różne kolory w konturze wzoru szablonu do rysowania, a następnie w razie potrzeby można wybrać kolory lakieru do malowania na szablonie.
MarkaMWOOT #ad
ProducentMWOOT #ad
Wysokość0.2
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer częściVT-DY208

6. Viva Decor

#ad

Biały, Viva Decor Szablon Vintage Home A4

#ad
Viva Decor #ad - Ale również na wiele okazji, czy chodzi o karty, planer, litery czy motywy, kalendarz, zwierzęta, ramki na zdjęcia lub jako dekoracja, takich jak Boże Narodzenie lub prezent na Walentynki!. Pieczątkę na arkuszu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy z pasją opracowywać wyjątkowe produkty wysokiej jakości, takie jak kreatywne farby, pasty i masy modelarskie i produkować je w naszej własnej manufakturze na najwyższym poziomie.

Dzięki przezroczystości odcisk stempla można łatwo umieścić na karcie. Niezależnie od tego, np. Następnie należy oczyścić stempel silikonowy. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy hobbystą – Clear Stamps firmy Viva Decor dzięki prostej obsłudze doskonale nadaje się dla każdego również dla dzieci. Można je zawsze umieścić na bloku akrylowym do stempli silikonowych i ściągnąć.

Z albumu fotograficznego. Viva decor - specjalna manufaktura farb z siedzibą w niemczech. Również z stemplami i szablonami we własnym wzornictwie każdy kreatywny znajdzie tutaj idealną podstawę i inspirację dla swojego nowego, kreatywnego projektu! Czyste stemple – przezroczyste stemple silikonowe mają wyjątkowo delikatne kontury i są bardzo elastyczne. Jako farba do stempli nadaje się wiele kolorów Viva Decor takich jak Papier Soft-Color, kolor stempli 3D, Chalky Vintage Look itd.
MarkaViva Decor #ad
ProducentViva Décor #ad
Wysokość0
Długość5.18
Szerokość3.38
Numer częściVD900268200
ModelVD900268200

7. MWOOT

#ad

Akcesoria do malowania, dekoracja 30 x 30 cm, kwiat, szablony do malowania na ścianie, rękodzieło, zestaw szablonów wielokrotnego użytku, podłodze, płótnie, MWOOT 4 duże szablony mandala

#ad
MWOOT #ad - Zmywalne i wielokrotnego użytku, łatwe czyszczenie wodą lub mydłem. Do naszych szablonów dostępne są pędzle, pędzle powietrzne, kredki, puszki natryskowe do graffiti i inne narzędzia malarskie. Oszczędzaj czas na rysowaniu linii i wzorów oraz popraw wydajność swoich studiów i pracy.

Oszczędność czasu: ułatw i zorganizowanie tworzenia dzieł sztuki, projektów domowych, graffiti ściennego i malowania drewnem. Piękny rozmiar każdego szablonu 30 x 30 cm. Szerokie zastosowanie: nasze szablony rzemieślnicze są idealne do Twoich wspaniałych kreacji DIY na drewnie, skałach, produkcji kart, scrapbookingu, tkaninach, podłodze, poduszkach, płótnie, płytkach, meblach, sztuce ściennej, torebkach na prezenty i wielu innych. Idealny prezent dla rodziny, boże narodzenie, ukochanych, przyjaciół, kolegów z pracy na urodziny, Halloween, rocznicę i urlop.

Atwy w użyciu: możesz wypełnić kolory w konturach wzoru szablonu. Nadaje się również dla początkujących lub dzieci, ciesz się szczęśliwym czasem DIY. Elastyczny i trwały, lekki i łatwy do przenoszenia. Niezawodny i wielokrotnego użytku: wykonany z materiału peT, nietoksyczny i przyjazny dla środowiska. Zestaw szablonów mandala: otrzymasz 4 sztuki szablonów mandala z różnymi wzorami.
MarkaMWOOT #ad
ProducentMWOOT #ad
Wysokość0.01
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer częściVT-DY157
ModelVT-DY157

8. Pomeloone

#ad

Szablony do malowania na ścianie, do rzemiosła artystycznego, Pomeloone szablony z motywem kwiatów, wielokrotnego użytku, 12 sztuk, meblach, podłodze, drewnie, mandala, dekoracji domu

#ad
Pomeloone #ad - Każdy wzór jest inny, wymiary szablonów to 29 x 21 cm, a grubość 0, aby spełnić różne wymagania projektowe. Po użyciu należy szybko umyć szablony do następnego użycia. Wszechstronne zastosowanie: te szablony do majsterkowania diy są idealne do dekoracji szafek, płytek, torebek na prezenty i ścian itp.

Nasza usŁuga: najlepsza obsługa i najlepsza jakość, jeśli wystąpi jakikolwiek problem z jakością produktu, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem Amazon Mailbox, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę. Projektanci, wykorzystaj swoją wyobraźnię. Możesz dodać różne kolory, aby uzyskać pożądany efekt.

Bądź swoim własnym projektantem. Szablony mandali mają piękne wzory i są łatwe w użyciu. Pomagają ci, jeśli chcesz wprowadzić trochę koloru do swojego życia. Trwałe i przyjazne dla środowiska: te szablony mandali są wykonane z wysokiej jakości materiału PET, są lekkie i elastyczne, nadają się do prania i wielokrotnego użytku. 12 wyjątkowych szablonów: zawiera 12 szablonów koronkowych, 25 mm.
MarkaPomeloone #ad
ProducentPomeloone #ad
Wysokość0
Długość11.42
Szerokość8.27
Numer częściStencils-001
ModelStencils-001

9. VETPW

#ad

Mandala, tworzywo sztuczne, mebli, drewna, szablony do rysowania, szablony do podłóg, planer, dekoracja ścienna, szablony do rysowania, 30 x 30 cm, VETPW 4 duże szablony, okien, wielokrotnego użytku

#ad
VETPW #ad - Szablony wielokrotnego użytku: zestaw szablonów jest wykonany z materiału PET, lekkiego, wielokrotnego użytku, trwałego i zmywalnego. Szerokie zastosowanie: te szablony do majsterkowania są świetne do podłóg, drewnianych stołów, torebek na prezenty, pustych płócien, szaf, mebli, płytek, poduszek, dekoracji ścian i wielu innych.

Zestaw posortowanych szablonów malarskich: 4 sztuki szablonów mandala o różnych wzorach. Atwy do przenoszenia i łatwy do czyszczenia wodą i mydłem. Idealnie nadaje się również dla dzieci i początkujących, którzy sprawiają więcej radości w życiu. Piękny rozmiar 30 x 30 cm na każdym szablonie.

Zawartość opakowania: 4 sztuki szablonów do rysowania w różnych wzorach. Wycięcia te pasują do Twojego długopisu, ołówka i innych. Nadaje się do większości słów i projektów artystycznych. Nietoksyczne i łatwe w obsłudze: nasze szablony do rysowania z prawie wyciętym konturem, długopisu, dzięki czemu można cieniować części słów osobistym wzornictwem w innym kolorze.
MarkaVETPW #ad
ProducentVETPW #ad
Wysokość0.2
Długość11.81
Waga0.22
Szerokość11.81
Numer częściVT-DY048
ModelVT-DY048

10. OOTSR

#ad

Szablony do rysowania, scrapbookingu, wielokrotnego użytku, dekoracji ścian, podłogi, szablony z tworzywa sztucznego, rękodzieła, "zrób to sam", mebli, szablony do drewna, OOTSR Zestaw 12 szablonów

#ad
OOTSR #ad - Trwały i elastyczny – ten szablon jest wykonany z pet, jest elastyczny i nadaje się do prania, może być używany wielokrotnie. Zestaw i rozmiar – 12 szablonów do rzemiosła wielokrotnego użytku.

Każdy szablon mierzy ok. Szerokie zastosowanie - nasze szablony do malowania mogą być używane do różnych projektów DIY, takich jak drewniane tabliczki, dekoracja ścienna, rzemiosło malarskie, podłoga, scrapbooking. 29 x 21 cm. Atwa obsługa - szablony do malowania z tworzywa sztucznego można używać z farbami akrylowymi, farbą kredową, białą farbą akrylową, szczotkami gąbkowymi i innymi.

Szablony do dekoracji - różne szablony do rysowania, które są malowane dla Ciebie, aby stworzyć specjalny projekt, udekorować swój dom na ścianę, dzięki czemu jest bardziej kreatywny i osobisty. Powierzchnia tych szablonów malarskich jest gładka, łatwa do czyszczenia i nadaje się do ponownego użytku.
MarkaOOTSR #ad
ProducentOOTSR #ad
Wysokość0.04
Długość11.4
Szerokość8.3
Numer częściYQ-A124
ModelYQ-A124