Top 10 Uni Rucksack Damen Mit Laptopfach – Plecaki na laptopy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WENGER

#ad

Szary Heather Grey, Klasyczny, WENGER MX Commute torba na laptopa

#ad
WENGER #ad - Nowoczesny plecak: ten prosty plecak z kieszenią szybkiego dostępu łączy w sobie komfort, przestrzeń do przechowywania i innowacyjne funkcje. Oprócz wyściełanych, odpornych na zarysowania przegródek na notebook o przekątnej ekranu do 14" i tablet do 10" posiada kieszeń na akcesoria.

Najwyższa jakość: wenger jest producentem zegarków, bagażu podróżnego i bagażu biznesowego. Praktyczne kieszenie: plecak z zamknięciem antykradzieżowym zapewnia dużo miejsca. Wygodne wyposażenie: plecak jest wyposażony w regulowane wyściełane paski na ramię i przyjemny tył. Ponadto jest wyposażony w wodoszczelny zamek błyskawiczny.

Zakres dostawy i wymiary: wenger plecak na laptopa, kolor: szary Heather Grey, model: mx reloaded, waga: 0, wymiary: 18 x 28 x 42 cm, 6 kg, numer artykułu: 611643. Szwajcarskie przedsiębiorstwo charakteryzuje się tradycją, jakością, precyzją i kunsztem i może już spojrzeć na ponad 125-letnią historię firmy. Kieszeń boczna z siatki zapewnia dodatkowe możliwości przechowywania.
MarkaWENGER #ad
ProducentWenger #ad
Wysokość16.54
Długość11.02
Waga1.32
Szerokość7.09
Numer części611643
Model611643

2. LOVEVOOK

#ad

Do, plecak podróżny, dla nastolatek, na laptopa, LOVEVOOK Plecak damski, torba dla nauczyciela, wodoszczelny, elegancki plecak dzienny, na uczelnię, plecak szkolny, torebka 2 w 1, torba robocza 15,6"

#ad
LOVEVOOK #ad - Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: antykradzieżowa kieszeń tylna chroni wartościowe przedmioty, paszport, takie jak portfel, telefon komórkowy przed kradzieżą. X szer. Może być używana jako torba na ramię lub torebka, aby dopasować się do Twojego stroju.

Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. Jest podzielony na 3 przegródki i 14 kieszeni z różnymi funkcjami, kieszeń wewnętrzna z zamkiem błyskawicznym i kieszeń na laptopa, uchwyt na długopis, aby utrzymać gadżety biurowe, takimi jak np. Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. Jeśli masz pytania lub nie jesteś zadowolony z artykułu, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, a my zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. X wys. Wodoszczelny i wytrzymały materiał: Ten plecak dzienny wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i lekkiej tkaniny poliestrowej chroni Twoje rzeczy przed deszczem i wodą rozbryzgową.

Konstrukcja uchwytu 3 w 1: plecak miejski jest wyposażony w długie uchwyty, które są zarówno estetyczne, jak i wszechstronne. Wspaniały prezent dla siebie, takie jak wycieczki, plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, 6", plecak roboczy, dojazdy, szkoła, przyjaciół i przyjaciółek. Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 15, rodziny, nauka i praca.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość17.72
Długość5.51
Waga1.85
Szerokość13.78

3. LOVEVOOK

#ad

Elegancki, LOVEVOOK Plecak szkolny, dziewcząt, miejski, biznesowy, czarny, do pracy, plecak na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", dla nastolatek

#ad
LOVEVOOK #ad - Jeśli masz pytania lub nie jesteś zadowolony z artykułu, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, a my zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Może być używana jako torba na ramię lub torebka, aby dopasować się do Twojego stroju. Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 15, szkoła, plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, plecak roboczy, 6", rodziny, nauka i praca.

X szer. Kieszeń antykradzieżowa, aby utrzymać gadżety biurowe, szkolne lub podróżne. Duże otwory i ośle uszu: plecak jest wyposażony w zintegrowaną metalową ramę, która sprawia, że wszystkie dokumenty można bez problemu wsunąć do komory głównej bez powstawania ośłych uszu. Duża pojemność i 14 zorganizowanych kieszeni: ten plecak dzienny o wymiarach 35 cm x 14 cm x 45 cm dł.

Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. Jest podzielony na 3 przegródki i 14 kieszeni z różnymi funkcjami, kieszeń wewnętrzna z zamkiem błyskawicznym i kieszeń na laptopa, uchwyt na długopis, takimi jak np. Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: antykradzieżowa kieszeń tylna chroni wartościowe przedmioty, takie jak portfel, paszport, telefon komórkowy przed kradzieżą. X wys. Wspaniały prezent dla siebie, dojazdy, takie jak wycieczki, przyjaciół i przyjaciółek.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość17.72
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość13.78

4. LOVEVOOK

#ad

Torebka 2 w 1, torba szkolna, elegancki plecak dzienny, do szkoły, torba robocza 15,6 cala, plecak szkolny, na laptopa, na uczelnię, LOVEVOOK Plecak damski, dla nastolatków, wodoszczelny

#ad
LOVEVOOK #ad - Wspaniały prezent dla siebie, 6", plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, takie jak wycieczki, plecak roboczy, dojazdy, przyjaciół i przyjaciółek. Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. Jest podzielony na 3 przegródki i 14 kieszeni z różnymi funkcjami, uchwyt na długopis, takimi jak np.

Kieszeń antykradzieżowa, kieszeń wewnętrzna z zamkiem błyskawicznym i kieszeń na laptopa, aby utrzymać gadżety biurowe, szkolne lub podróżne. X szer. Wodoszczelny i wytrzymały materiał: Ten plecak dzienny wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i lekkiej tkaniny poliestrowej chroni Twoje rzeczy przed deszczem i wodą rozbryzgową. Duża pojemność i 14 zorganizowanych kieszeni: ten plecak dzienny o wymiarach 35 cm x 14 cm x 45 cm dł. Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. Bez ryzyka przy zamówieniu: przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów i Twoich doświadczeń z zakupów.

Konstrukcja uchwytu 3 w 1: plecak miejski jest wyposażony w długie uchwyty, jak i wszechstronne. Duże otwory i ośle uszu: plecak jest wyposażony w zintegrowaną metalową ramę, która sprawia, że wszystkie dokumenty można bez problemu wsunąć do komory głównej bez powstawania ośłych uszu. Jeśli masz pytania lub nie jesteś zadowolony z artykułu, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, a my zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość17.72
Długość5.51
Waga1.85
Szerokość13.78

5. LOVEVOOK

#ad

Na, plecak podróżny, torba nauczycielska, plecak szkolny, torba robocza na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", LOVEVOOK Plecak damski, elegancki plecak do pracy, duży, wodoszczelny plecak szkolny

#ad
LOVEVOOK #ad - Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową. Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 15, 6". Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu.

Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, czy jesteś studentem, podróży, pielęgniarką lub innym zawodem, szkoły, na wycieczki i jako prezent, nauczycielem, niezależnie od tego, będzie idealnym towarzyszem.

Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy. Wymiary: 42 x 30 x 18 cm, pojemność: 20 l, waga: 0, 7 kg. Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość6.3
Szerokość11.81

6. LOVEVOOK

#ad

Do pracy, LOVEVOOK Plecak szkolny, biura, na, plecak damski, z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", nastolatków, do szkoły, dla dziewcząt, na laptopa, do pracy, wodoszczelny, na uczelnię

#ad
LOVEVOOK #ad - Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, nauczycielem, na wycieczki i jako prezent, niezależnie od tego, pielęgniarką lub innym zawodem, szkoły, czy jesteś studentem, podróży, będzie idealnym towarzyszem.

Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy. Wymiary: 42 x 30 x 18 cm, waga: 0, pojemność: 20 l, 7 kg. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji. Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 15, 6".

Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku. Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość6.3
Szerokość11.81

7. Ela Mo

#ad

Wygodny i przemyślany, Ela Mo Plecak damski, zwijany top, plecak szkolny, Plecak, piękny, 18 l, Waterleaf Gold

#ad
Ela Mo #ad - Zwrócimy pełną cenę zakupu lub zapewnimy wymianę – bez żadnego problemu. Najważniejsze cechy: przeanalizowaliśmy życzenia tysięcy klientów z recenzji na amazon i na ich podstawie opracowaliśmy dobrze przemyślany i piękny towarzysz podróży na prawie wszystkie sytuacje: sport, jazda na rowerze, bagaż podręczny, szkoła, uniwersytet, praca, wycieczki dzienne i weekendowe, mam i tata, podróże, zakupy itp.

Elastyczny rozmiar: dzięki zmiennej pojemności od 18 do 26 litrów plecak dzienny nadaje się jako kompaktowy zamiennik torebki do odciążenia ramion, tak samo jak wytrzymały plecak dzienny, który nawet po spakowaniu nie wygląda niezgrabnie. Przemyślane wzornictwo: z wyściełaną kieszenią na notebooki o przekątnej ekranu do 17" i segregatorami DINA4, praktyczne kieszenie wewnętrzne na długopisy, portem USB do ładowania smartfona w podróży, dzięki czemu nie zapomnisz już o piciu, słuchawki, uchwytem na butelkę, przekąski i tajny schowek na wartościowe przedmioty.

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my też nie jesteśmy. Komfort: lekki i wygodny w noszeniu, ponieważ idealnie dopasowany do pleców i ramion dziewcząt. Subtelna wyściółka na plecach z oddychającej tkaniny siateczkowej zapewnia dobrą wentylację na plecach również w cieplejsze dni. 100 dni testowania – rozważ pierwsze 100 dni z plecakiem ela mo jako fazę testową hej, możesz obejść świat w 80 latach. Paski do noszenia są dobrze wyściełane, dzięki czemu nic nie uciska ani nie ściska.
MarkaEla Mo #ad
ProducentEla Mo #ad
Wysokość17.72
Długość5.12
Waga1.65
Szerokość11.81
Numer częściJustchee

8. VANKEAN

#ad

Wodoszczelny, plecak roboczy na komputer, plecak dzienny z portem USB i RFID, VANKEAN Plecak na laptopa dla kobiet i mężczyzn o przekątnej ekranu 15,6-16,2", z kieszenią na laptopa, biznesowy plecak

#ad
VANKEAN #ad - Złącze usb dostępne: z portem ładowania usb z boku plecaka i wbudowanym kablem do ładowania w środku, zapewnia łatwy dostęp do ładowania telefonu powerbank nie wchodzi w zakres dostawy. Praktyczny: dzięki paskowi bagażowemu plecak można łatwo przymocować do wózków lub uchwytów bagażowych i ułatwia podróż gdziekolwiek jesteś.

Praktyczny prezent dla młodzieży, w podróży, członków rodziny itp. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, etykietą lub instrukcją.

Wzmocnione krawędzie i stalowa rama komory głównej utrzymują torby w idealnym kształcie i trwałości. Idealny prezent: ten stylowy plecak może być świetnym towarzyszem na uczelnię, biznesie, na co dzień i na świeżym powietrzu. Wysokiej jakości materiał: ten plecak na laptopa jest wykonany z przyjaznej dla środowiska tkaniny lnianej i wodoodpornej; wymiary: 42, 9 x 28, 3 x 19, 1 cm; waga: 80 g.
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość16.93
Długość7.48
Waga1.87
Szerokość11.02

9. VANKEAN

#ad

Wodoodporny dla mężczyzn / kobiet, Rosa, VANKEAN Plecak szkolny na laptopa 15,6-16,2 cala

#ad
VANKEAN #ad - Wzmocnione krawędzie i stalowa rama komory głównej utrzymują torby w idealnym kształcie i trwałości. Praktyczny: dzięki pasowi bagażowemu plecak można łatwo przymocować do wózków lub uchwytów bagażowych, dzięki czemu podróż jest łatwiejsza, gdziekolwiek się udasz.

Produkty pochodzenia zagranicznego podlegają odrębnym warunkom, dlatego sprzedawane zagranicą mogą różnić się pewnymi cechami, klasyfikacją wiekową, takimi jak dopasowaniem, językiem etykiety lub instrukcjami. Idealny prezent: ten stylowy plecak może być świetnym towarzyszem na uczelnię, w podróży, na co dzień i na świeżym powietrzu. Złącze usb: złącze usb z boku plecaka i wbudowany kabel do ładowania wewnątrz, zapewnia łatwy dostęp do ładowania telefonu Powerbank nie wchodzi w zakres dostawy.

Wysokiej jakości materiał: ten plecak na laptopa jest wykonany z przyjaznej dla środowiska lnianej tkaniny poliestrowej, 3 x 19, 9 x 28, która jest trwała i odporna na działanie wody; wymiary: 42, 1 cm; waga: 80 g. Praktyczny prezent dla młodzieży, do biznesu, członków rodziny itp.
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość16.93
Długość11.02
Waga0.18
Szerokość7.48

10. VANKEAN

#ad

Wodoszczelny, VANKEAN Plecak damski na laptopa 15,6", różowy, dla kobiet i mężczyzn, wysoki plecak szkolny, podróży, na kemping, na uniwersytet, torba robocza z przyłączem USB do ładowania, do pracy

#ad
VANKEAN #ad - Odporny na uderzenia pokrowiec ochronny na laptopa: specjalna kieszeń na laptopa pasuje do laptopa o przekątnej ekranu 15, ponadto zapięcie na rzepy może zablokować komputer, 6", adapter, aby zapobiec jego upadkowi. Jest to również wspaniały prezent do pracy, 1 wytrzymały górny uchwyt – zaprojektowany do wygodnego noszenia przez cały dzień.

Wygodny i idealny prezent: ergonomiczne paski na ramię, na kemping, do biznesu, pikników, podróży lub do codziennego użytku. Konstrukcja portu usb do ładowania: plecaki na laptopa vankean są wyposażone w zewnętrzny port ładowania USB i zintegrowany kabel do ładowania, który można łatwo podłączyć wszędzie powerbank nie wchodzi w zakres dostawy. X 18 cm szer. Materiał zewnętrzny stylowego, odporną na rozdarcie, złotym i wodoodpornym: plecaki na laptopa VANKEAN w kolorze jasnoróżowym dla kobiet mają ekskluzywne pozłacane zamki błyskawiczne i modną strukturę szwów.

Ten elegancki i wyrafinowany plecak jest idealny do pracy, podróż służbową, sportu, na uczelnię, na plażę, wędrówek, do szkoły itd. Waga 1, szytą na miarę poliestrową wyściółką wewnętrzną. Modny plecak w kolorze różowym, lekkiego plecaka vankean to wodoodporny i odporny na zarysowania nylon z w pełni wyściełaną, 76 lbs i łatwa do przenoszenia. Przyjdź w dobrym stylu – pasek do bagażu do łatwego przesuwania po uchwytach bagażu/walizki. Ten plecak usb zapewnia wygodniejszą możliwość ładowania telefonu w podróży.
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Szerokość7.87