Top 10 Wurstfüller Edelstahl – Elektryczne maszynki do mięsa

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Zelsius

#ad

Ze stali szlachetnej + cztery różne rury do nadziewania, nadziewarka do kiełbas w różnych rozmiarach, Profesjonalna maszyna do nadziewania kiełbas Zelsius

#ad
Zelsius #ad - Markowy produkt firmy Zelsius. Przechylany i zdejmowany lejek do napełniania. Materiał: stal szlachetna. Pojemność napełniania: 3 litry, 5 litrów lub 7 litrów. W zestawie 4 różne rury do nadziewania 16 mm, 32 mm, 22 mm, 38 mm.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Wysokość29.92
Długość11.81
Waga75.62
Szerokość11.81
Numer częściWF_auswahl

2. Beeketal

#ad

2-biegowy napęd do nadziewania, w zestawie 5 końcówek 10, z certyfikatem bezpieczeństwa elektrycznego, Beeketal BTH nadziewarka do kiełbasy ze stali szlachetnej, 22, 16, 32 i 38 mm średnicy, żeliwna korba z zakresem pracy 90°

#ad
Beeketal #ad - Zakres dostawy: maszyna do napełniania kiełbasą ze stali nierdzewnej, 16, 22, 32 i 38 mm Ø, 5 x końcówki do napełniania 10, w zestawie gratis akcesoria: 2 x uszczelka zapasowa. Cylinder do napełniania, zawór odpowietrzający i końcówki do napełniania są wykonane ze stali nierdzewnej odporne na środki czyszczące, obudowa, nierdzewne.

Bth05 wersja pozioma – profesjonalna maszyna do napełniania kiełbasy ze stali nierdzewnej z certyfikatem SGS, o pojemności 5 litrów, 2-biegowa przekładnia w pełni metalowa, korba ręczna z odlewu aluminiowego i zawór odpowietrzający zapobiega przedostawaniu się powietrza do kiełbasy.

Wytrzymała, trwała, higieniczna i bezpieczna: prasa do kiełbasy spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i higieny przemysłowej certyfikat SGS. Płynna korba dzięki hartowanej 2-biegowej przekładni metalowej w obudowie ze stali nierdzewnej i ściśle przylegającej korbie ręcznej 90° z odlewu aluminiowego dla zwiększenia stabilności.
MarkaBeeketal #ad
ProducentBeeketal #ad
Wysokość23.23
Długość9.45
Szerokość9.06
Numer częściBTH05

3. KitchenAid

#ad

KitchenAid Food Grinder Za??cznik 5KSMFGA, Bia?y

#ad
KitchenAid #ad - Aby uzyskać wysokiej jakości szlifowanie warzyw dla Falafel i salsy do surowego mięsa na świeży Burger Pub. Kitchenid Stalsixer Modelser. Przekształć składniki do zdrowych, świeżych przepisów. Uwaga: nie przeciążaj młyna i upewnij się, że nie ma w nim twardej części.
MarkaKitchenAid #ad
ProducentKitchenAid #ad
Wysokość7.87
Długość7.17
Waga2.05
Szerokość4.84
Numer części5KSMFGA
Model5KSMFGA

4. Weston

#ad

Weston kiełbasy napełniacz 7-lb, 560910

#ad
Weston #ad - Zawór nadciśnieniowy. Rozbieralny Bar zapewnia łatwe czyszczenie. Wysokiej jakości obudowa zbiornik ze stali i stali nierdzewnej z gumowymi nóżkami zapewniają większą stabilność. Wytrzymała stalowa zębatki. W pozycji pionowej siedzi pojemniki do przetwarzania dużych ilości mięsa.
MarkaWeston #ad
ProducentWESTON #ad
Wysokość22.5
Długość13.75
Waga16.75
Szerokość13.75
Numer części560910
Model86-0701-W

5. Bosch Hausgeräte

#ad

Maszynka do mielenia mięsa Bosch MFW68660 ProPower wysoka moc blokowania 2200 watów, szybkie przetwarzanie, 880 watów czarny, 20 funkcji

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Atwy w użyciu dzięki praktycznemu uchwytowi, schowkowi na kabel i schowkowi w oknie. Szybkie przetwarzanie dużych ilości 4, 3 kg / min.

Bardzo szybka praca dzięki mocnemu silnikowi i wysokiej wydajności blokowania. Elastyczne możliwości zastosowania, przygotowanie mielonego mięsa i ryb, a także szaszłyki i wędliny. Zakres dostawy: tarka, prasa do owoców i nasadka do kebbe, tarka drobna i gruba, nadziewarka do kiełbas, popychacz, pomoc do napełniania, cienka wkładka tnąca, taca do napełniania, zapasowy sterownik. Wszechstronna pomoc w życiu codziennym dzięki ponad 20 funkcjom, od siekania mięsa i ryb, tarcia warzyw, tarcia sera i tłoczenia owoców i warzyw.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga14.11
Szerokość19.69
Numer częściMFW68660
ModelMFW68660
Gwarancja24 Miesięcy

6. Bosch Hausgeräte

#ad

Bosch akcesoria do rozdrabniania

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Rozdrabniacz ma bardzo wysoką wydajność, dzięki czemu w ciągu jednej minuty można rozdrobnić do 4, średni, 3 kg mięsa. Trzy rozmiary rusztów do rozdrabniania drobny, duży.

Pożegnaj się z powrotem do rzeźnika! rozdrabniacz propower dzięki wytrzymałemu silnikowi, który wyłącza się automatycznie przy 2200 W, zapewnia wysoką wydajność. Dzięki maszynce do mięsa propower firmy bosch i jej mocnemu i solidnemu wykonaniu można tworzyć własne kiełbaski, tatary, pierogi itd. Zakres dostawy: 1 x bosch propower mfw68640, uniwersalna maszynka do mięsa/zakres dostawy: zestaw kiełbas, zestaw do kebaba i akcesoria do tarki/rozdrabniacza/moc: 800 W / kolor: czarny. Urozmaicaj radości! urządzenie jest wyposażone w liczne akcesoria z ponad 15 funkcjami: zestaw kiełbas, kebab, bębny do tarcia i rozdrabniania.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość10
Długość7.83
Waga0.02
Szerokość11.61
Numer częściMFW68640
ModelMFW68640

7. FYBlossom

#ad

Rurka do wypełniania kiełbasy, Napełniacz do kiełbasy ze stali nierdzewnej, dysze, części zamienne, lejek, 3 rozmiary, rura do napełniania z lejkiem

#ad
FYBlossom #ad - Po prostu ciesz się pyszną kiełbasą bez obaw o czyszczenie. Można ich również używać do wypełniania worków mięsnych wołowiną, dziczyzną, wieprzowiną, indykiem itd. Nadaje się do – te 3-częściowe rurki młynka zostały zaprojektowane specjalnie do maszynki do mięsa o rozmiarze 5 i poprawiają wydajność napełnienia nakładki młynka.

Rurki nie rozrywają się i nie odkształcają się łatwo i mogą służyć przez długi czas. Atwe do czyszczenia – łatwe i wygodne czyszczenie. Rozmiar – dostępne są 3 różne rozmiary, 2 cm, takich jak włoska lub polska kiełbasa oraz tubka 3, 2 cm dla większych gatunków, aby sprostać różnym wymaganiom, 9 cm do większości kiełbas, w tym tuba o długości 1, odpowiednia na śniadanie i inne mniejsze kiełbasy, tubka 1, takich jak kiełbasa i chorizo.

Szerokie zastosowanie – nadają się do każdej kuchni; rurki pomagają tworzyć świeże domowe przepisy kiełbasy według własnego gustu. Rurki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są stabilne i trwałe. Rurki do napełniania kiełbasy nadają się do mycia w zmywarce i sprawiają, że czyszczenie jest dziecinnie proste.
MarkaFYBlossom #ad
ProducentFYBlossom #ad

8. Beeketal

#ad

W zestawie z 4 tulejkami do napełniania średnicy 10, 20, certyfikowana prze instytut SGS, z wzmocnioną 2-biegową przekładnią z metalu i zamocowaną pod kątem 90° aluminiową korbą ręczną, Beeketal MT/MTH przemysłowa nadziewarka do kiełbas ze stali nierdzewnej, czerwony, 30 i 40 cm oraz obudową ze stali lakierowaną na czerwono

#ad
Beeketal #ad - Cylinder do napełniania, obudowa, zawór odpowietrzający i końcówki do napełniania są wykonane ze stali nierdzewnej odporne na środki czyszczące, nierdzewne. Wytrzymała, trwała, higieniczna i bezpieczna: prasa do kiełbasy spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i higieny przemysłowej certyfikat SGS.

Mth07 wersja pozioma – profesjonalna maszyna do napełniania kiełbasy z certyfikatem SGS firmy Beeketal o pojemności 7 litrów, 2-biegowa przekładnia w pełni metalowa, korba ręczna z odlewu aluminiowego i zawór odpowietrzający zapobiega przedostawaniu się powietrza do kiełbasy. Płynna korba dzięki hartowanej 2-biegowej przekładni metalowej w obudowie ze stali nierdzewnej i ściśle przylegającej korbie ręcznej 90° z odlewu aluminiowego dla zwiększenia stabilności.

Zakres dostawy: maszyna do napełniania kiełbasy obudowa stalowa, lakierowana na czerwono, 4 x końcówki do napełniania PCW 10, 30 i 40 mm Ø, 20, w zestawie gratis akcesoria: 2 x zapasowe pierścienie uszczelniające.
MarkaBeeketal #ad
ProducentBeeketal #ad
Wysokość9.45
Długość32.68
Szerokość9.06
Numer częściMTH07

9. aghoer

#ad

Stal nierdzewna, Lejek do kiełbasy, 3 sztuki, 3 rozmiary, maszynka do mięsa, rury do napełniania w rozmiarze 5, maszynka do mięsa

#ad
aghoer #ad - Dostępne są 3 różne rozmiary, aby spełnić różne potrzeby i dopasować je do większości kiełbas. Zaprojektowany specjalnie do maszynki do mięsa nr 5, która może poprawić wydajność napełniania akcesoriów do maszynki do mięsa. Można go również napełnić workami mięsnymi siekaną wołowiną, dziczyzną, wieprzowiną itd. Materiał ze stali nierdzewnej, mocny i trwały, nie pęka i nie odkształca się. Jest łatwa do czyszczenia, można myć w zmywarce i ponownie użyć.
Markaaghoer #ad
Producentaghoer #ad
Wysokość6.69
Długość2.28
Szerokość0.01
Numer częścino
Modelno

10. Winfred

#ad

3 rozmiary, stal nierdzewna, zestaw do napełniania kiełbasą, 3 sztuki, lejek mocujący do maszynki do mięsa #5 Ø 12 mm/19 mm/32 mm, Winfred Lejek do kiełbasy

#ad
Winfred #ad - Rurki nie pękają ani nie odkształcają się, usuń łatwo złamane i żółkłe rurki z tworzywa sztucznego. Można je również wykorzystać do napełniania płaszcza kiełbasą mieloną wołowiną, wieprzowiną, dziczyzną, indykiem itd. Wszystkie części nadają się do mycia w zmywarce, dzięki czemu czyszczenie staje się dziecinnie proste.

Szerokie zastosowaniedzięki temu zestawowi tubek do kiełbasy powstają świeże, domowe przepisy na kiełbasy według własnego gustu. Wysokiej jakości materiałynasze rurki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są stabilne i trwałe. Tubka 3, aby spełnić różne potrzeby, 9 cm do większości kiełbasek, 2 cm na śniadanie i inne mniejsze kiełbaski, 2 cm do większych odmian, takich jak włoskie lub polskie kiełbaski, rurki 1, w tym rurki 1, takich jak kiełbasa i chorizo.

Kompatybilny kształt i łatwe czyszczenie pomóż dopasować ulubioną mieszankę przypraw i przypraw. Kompatybilność te 3-częściowe rurki do mielenia młynka zostały zaprojektowane specjalnie do maszynki do mięsa w rozmiarze 5 i poprawiają wydajność napełniania nasadki. 3 rozmiary dostępne są 3 różne rozmiary, oraz rurki 1, 3 cala do smażonych kiełbasek. Sposób użycia:.
MarkaWinfred #ad
ProducentWinfred #ad
Wysokość2.2
Długość6.3
Waga0.5
Szerokość0