Top 10 Yumurta Pişirme Makinesi – Jajowary

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Emerio

#ad

EMERIO EB-123177.1 mówiący jajowar zwycięzca cena/wydajność gotuje wszystkie trzy stopnie gotowania miękki|średnio|twardy w jednym procesie gotowania z doskonałym rezultatem, wyjście głosowe w DE

#ad
Emerio #ad - W pełni automatyczny jajowar ze wskaźnikiem światła i głosu. Swiss design by emerio jedyne w swoim rodzaju wzornictwo szwajcarskiego biura projektowego. Wlej roztwór na talerz grzewczy.

Schowek na kubek z miarką do jajek zintegrowany w urządzeniu, dzięki czemu można go zawsze szybko. Rozcieńczyć ocet wodą dodać 1 część octu do 10 części wody. Wiatowa nowość: gotuje wszystkie trzy stopnie gotowania miękko-średnio-twarde w jednym procesie gotowania. Wytrzyj płytę grzejną czystym zwilżonym ręcznikiem. Następnie odcedź płyn. Pozostawić do namoczenia przez około 30 minut. Wskazówka: nie zanurzać urządzenia w wodzie! jeśli na płycie grzewczej osadza się zbyt dużo kamienia, do usunięcia można użyć zwykłego octu domowego. Dzięki mocy 400 w nadaje się na maksymalnie 6 jaj jednocześnie.
MarkaEmerio #ad
ProducentEMERIO #ad
Wysokość5.91
Długość7.48
Waga2.43
Szerokość6.89
Numer częściEB-123177.1
ModelEB-123177.1
Gwarancja24 miesiące.

2. Cloer

#ad

Tworzywo sztuczne, Cloer 6081 jajowar z akustycznym powiadomieniem, biały

#ad
Cloer #ad - Opcjonalna akustyczna deklaracja gotowości. Na maksymalnie 6 jajek. Włącznik/wyłącznik. Lampka kontrolna. Płyta grzewcza ze stali nierdzewnej. Wyjmowany pojemnik na jajka.
MarkaCloer #ad
ProducentCloer Elektrogeräte GmbH #ad
Wysokość5.51
Długość9.06
Waga1.68
Szerokość4.92
Numer części6081
Model6081
GwarancjaGwarancja producenta.

3. Emerio

#ad

Gotuje wszystkie trzy stopnie gotowania miękki|średniy|twardy w jednym procesie gotowania z doskonałym rezultatem, biały, wyjątkowa technika i design, wydawanie głosu, Emerio EB-115560 nowość, 400

#ad
Emerio #ad - Wiatowa nowość: gotuje wszystkie trzy stopnie gotowania miękko-średnio-twarda w jednym procesie gotowania. W pełni automatyczny jajowar ze wskaźnikiem światła i głosu. Dzięki mocy 400 w nadaje się do 6 jajek jednocześnie. Schowek na kubek z miarką z wykrawaczem do jajek zintegrowany w urządzeniu, dzięki czemu można go zawsze mieć pod ręką. Wzornictwo swiss by emerio | jedyne w swoim rodzaju wzornictwo szwajcarskiego biura projektowego.
MarkaEmerio #ad
ProducentEmerio #ad
Wysokość5.91
Długość7.48
Waga2.16
Szerokość6.69
Numer częściEB-115560
ModelEB-115560

4. Russel Hobbs

#ad

Opakowanie, czarny, A, Urządzenie do gotowania jajek Russell Hobbs COOK@HOME 14048–56 w kolorze czarno-srebrnym, stal szlachetna, 1

#ad
Russel Hobbs #ad - Automatyczne wyłączanie po 2 godzinach, lampka kontrolna. Gotować można w wodzie 7, a na parze 3 jaja. Urządzenie łatwo rozkłada się na części, co ułatwia jego mycie. Zawartość przesyłki: 1 urządzenie do gotowania jajek i kubek z miarką. Maks. Moc: 365 W.
MarkaRussel Hobbs #ad
ProducentRussell Hobbs #ad
Wysokość6.5
Długość7.28
Waga1.81
Szerokość7.87
Numer części14048-56
Model14048-56 Stylo
Gwarancja24 Miesiące

5. Cloer

#ad

3 miseczki do pocierania, Cloer 6070 elektroniczny jajowar do 7 jajek, funkcja dalszego gotowania, 435 W, stal nierdzewna, akustyczny komunikat o gotowym zakończeniu

#ad
Cloer #ad - Przycisk startu i zatrzymania z niebieską lampką kontrolną. Obrotowy regulator do regulacji stopnia twardości: miękki, średni, twardy. Akustyczny komunikat po każdym etapie gotowania. Cznie z 3 miseczkami do krojenia – wybór programu do jajek w koszulce. Funkcja dalszego gotowania: 3 stopnie gotowania w jednym procesie gotowania. Elektroniczny jajowar ze stali nierdzewnej na 7 jajek.
MarkaCloer #ad
ProducentCLOER #ad
Wysokość5.91
Długość8.27
Waga2.43
Szerokość7.09
Numer części6070
Model6070
GwarancjaGwarancja producenta.

6. Rommelsbacher

#ad

Obudowa ze stali, włącznik/wyłącznik, regulowany stopień twardości, elektroniczny monitoring czasu gotowania, sygnał dźwiękowy przy zakończeniu gotowania, ROMMELSBACHER Jajowar ER 400 – na 1-7 jajek

#ad
Rommelsbacher #ad - Pokrętło do czasowej regulacji stopnia twardości z elektronicznym monitorowaniem czasu gotowania, łatwa w pielęgnacji miska grzewcza ze stali nierdzewnej. W zestawie: kubek z miarką z lodem. Zdejmowany pojemnik na 1-7 jajek, sygnał dźwiękowy na koniec czasu gotowania, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pracą na sucho. Atrakcyjna obudowa z łatwej w pielęgnacji stali nierdzewnej, oddzielny włącznik/wyłącznik z lampką kontrolną LED. Zdejmowana, przezroczysta pokrywa, zintegrowany schowek na kabel.
MarkaRommelsbacher #ad
ProducentROMMELSBACHER #ad
Wysokość5.51
Długość7.87
Waga1.76
Szerokość6.69
Numer częściER 400
ModelER 400
GwarancjaGwarancja producenta.

7. Navaris

#ad

350 W, regulowany stopień twardości, 22 x 17,5 x 14,5 cm, biały, Navaris Jajowar na 1-7 jajek, w zestawie kubek z miarką wody z wykrawaczem do jajek

#ad
Navaris #ad - Na miejscu: z jajkiem cooker gotujesz jajka dokładnie i w delikatny sposób na następne śniadanie, sałatkę jajeczną lub jako dodatek do potraw. Automatyczne gotowanie: gdy jajka zostaną odłożone do uchwytu na jajka, wyleje się wodę na płytę grzejną, przykryj pokrywę na bojler i ustawieniu timera rozpoczyna się proces gotowania – nie musisz nic więcej robić! Jajka są gotowe: po upływie czasu gotowania rozlega się sygnał dźwiękowy.

Dzięki temu można łatwiej i wygodniej regulować twardość jajek. Wystarczy wlać potrzebną ilość wody do kuchenki i ustawić timer.

Z dziurkaczem do jajek i miarką: kubek z miarką ma ponadto praktyczny przyrząd do wykrawania jajek na spodzie. Dzięki temu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów i możesz przygotować jajka bezpośrednio do gotowania. Z regulacją twardości: dla większego komfortu na urządzeniu do jajek nad kółkiem timera przedstawiono stopień twardości na skali.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość5.71
Długość8.66
Waga2.25
Szerokość6.89
Numer części47379.02
Model47379.02_m001280

8. Rommelsbacher

#ad

Regulowany stopień twardości, ROMMELSBACHER Jajowar ER 600 – na 1 – 6 jajek, miska grzewcza ze stali nierdzewnej, kubek z miarką, stal, 400 W, elektroniczny monitoring czasu gotowania

#ad
Rommelsbacher #ad - Atwa w pielęgnacji misa grzewcza ze stali nierdzewnej, zdejmowany pojemnik na 1 – 6 jajek, łatwa w czyszczeniu wkładka do gotowania na 2 jajka. W zestawie: kubek z miarką z lodem. Atrakcyjna obudowa z łatwej w pielęgnacji stali nierdzewnej, pokrętło do czasowej regulacji stopnia twardości z elektronicznym monitorowaniem czasu gotowania. Sygnał dźwiękowy pod koniec czasu gotowania, zabezpieczenie przed przegrzaniem i pracą na sucho, lampka kontrolna LED. Zdejmowana, przezroczysta pokrywa, zintegrowany schowek na kabel.
MarkaRommelsbacher #ad
ProducentROMMELSBACHER #ad
Wysokość5.16
Długość8.98
Waga1.54
Szerokość4.13
Numer częściER600
ModelER600
GwarancjaGwarancja producenta.

9. SILVANO

#ad

SILVANO Jajowar – 20 x 17 x 16,3 cm – pojemność do 7 jajek na raz – maksymalna moc 380 W – włącznik/wyłącznik – kolor biały

#ad
SILVANO #ad - Wszystko ma na celu ułatwienie pracy. Nowoczesny i praktyczny design: jest nie tylko wygodny i łatwy do czyszczenia, ale również wyjątkowo przydatny. Duża pojemność: ten jajowar jest wyposażony w półkę, w której można umieścić do siedmiu jaj jednocześnie. Platformę można zdjąć i po prostu trzymać pod kranem, aby ją schłodzić.

Czyszczenie w mgnieniu oka: niektóre elementy naszego gotowania jajek można zdjąć i myć w zmywarce. Nasz biały czajnik elektryczny ma uchwyty, oraz przezroczystą pokrywkę, dzięki którym możesz nosić jajka bez poparzenia, dzięki której możesz zobaczyć wnętrze. Doświadczenie i jakość, wynikają z szerokiego wyboru innowacyjnych i funkcjonalnych produktów, które dostosowują się do potrzeb naszych klientów i je spełniają. Możesz wybrać dokładny punkt jajka: na twardo, półgotowane lub miękko.

Jest wyjmowany: nie trzeba dotykać świeżo ugotowanego jajka. O nas: od 25 lat codziennie staramy się oferować najlepszą obsługę elektroniki użytkowej, które Państwu oferujemy, urządzeń elektrycznych i artykułów gospodarstwa domowego. Wybierz rodzaj gotowania: wybierz rodzaj gotowania: jeśli masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego punktu gotowania lub jeśli nie jesteś przyzwyczajony do ręcznych urządzeń pomiarowych, nasz elektryczny jajowar będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem.
MarkaSILVANO #ad
ProducentSilvano #ad
Wysokość6.69
Długość7.87
Szerokość6.42

10. ECG

#ad

ECG UV 5080 jajowar

#ad
ECG #ad - Pojemność wynosi w tym przypadku 8 jajek. Ze względów bezpieczeństwa istnieje również zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wystarczy wymienić płyty i rozpocząć gotowanie. Idealne rozwiązanie zapewnia urządzenie zaprojektowane specjalnie do przygotowywania jajek.

3 różne stopnie twardości: miękki / średni / twardy. Można jednocześnie przygotować 4 jajka sadzone. Wystarczy ustawić preferowany wariant i pozwolić urządzeniu pracować. Jajowar ecg uv 5080 jest wyposażony w świecący wskaźnik pracy. Poziom twardości można łatwo ustawić na kuchence za pomocą pokrętła, na której można podawać również po ugotowaniu. Czyszczenie urządzenia jest szybkie i łatwe. Czy od czasu do czasu masz problemy z odpowiednim czasem? upuść stoper, a automatyczny system zrobi wszystko za ciebie.

Pojemność: 8 jajek lub 4 jajka sadzone. Można bez problemu przygotować jajka miękkie, twarde i średnio twarde. Wypróbuj jajowar ecg uv 5080, obiad czy kolację, a ponadto jest tak skonfigurowane, że przygotowywanie jajek jest tak proste, czy naprawdę są zawsze smaczne? Przyznaj, jak to tylko możliwe, aby jajka były zawsze smaczne. Lubisz jajka? czy to na śniadanie, a już nigdy nie będziesz chciał przygotowywać jajek inaczej. Nie ma nic prostszego.
MarkaECG #ad
ProducentECG #ad
Wysokość5.12
Długość8.27
Waga1.85
Szerokość5.91
Numer częściUV 5080
ModelUV 5080
Gwarancja2 lata.