Top 6 Buchständer Holz – Podstawki na książki kucharskie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Readaeer

#ad

Readaeer stojak na książkę, do kuchni lub biura, z drewna bambusowego, składany

#ad
Readaeer #ad - Kiedy stojak nie jest używany, można go łatwo złożyć na płasko. 6-stopniowa regulacja kąta czytania zapewnia utrzymanie właściwej postawy ciała i zdrowie kręgosłupa. Wymiary: 34, 13 x 1, 04 x 24, 12 cm dł. Ten wyjątkowo stabilny stojak z drewna bambusowego odznacza się atrakcyjnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Wszechstronny stojak na książkę do kuchni lub biura. Na stojaku można ustawić wydania wymiennokartkowe i grubsze książki. X szer. Z wys. Czytanie nie wymaga użycia rąk.
MarkaReadaeer #ad
ProducentReadaeer #ad
Wysokość9.37
Długość1.77
Szerokość13.15
Numer części1
Gwarancja1 Jahr

2. wishacc

#ad

5-stopniowa regulacja wysokości, Bambusowy stojak na książki, 33,5 x 23,4 cm

#ad
wishacc #ad - Ten lekki i zajmujący niewiele miejsca przenośny stojak można wszędzie ze sobą zabrać. Wielofunkcyjny bambusowy stojak na książki i uchwyt do czytania.

Produkt może być używany jako stojak na książkę kucharską i stojak do kuchni. Kąt można wygodnie regulować, aby utrzymać prawidłową postawę, aby kręgosłup pozostał zdrowy. Idealny do różnych rozmiarów i stylów, tabletów, książek, tabulatury, nut, książek kucharskich, podręczników, kolorowanek, katalogów itd. Możliwość ustawienia w 5 różnych kątach. W przypadku nieużywania można go praktycznie złożyć na płasko. Można go zabrać ze sobą do akademika, biblioteki i biura lub podarować dzieciom, klasy, przyjaciołom i członkom rodziny. Wymiary stojaka: 33, 5 x 23, 4 cm.
Markawishacc #ad
Producentwishacc #ad
Wysokość1.97
Długość14.69
Szerokość9.92
Numer częściws-bsz02
Modelws-bsz02

3. Maison & White

#ad

M&W, składany i regulowany stojak, uchwyt do czytania książki kucharskiej z 2 metalowymi uchwytami bocznymi, Bambusowy stojak na książki i tablet

#ad
Maison & White #ad - 2 lata gwarancji. Wymiary: 33, 5 cm x 24 cm x 4, 4 cm. W pudełku: 1 x bambusowy stojak na książki. Materiał: bambus.
MarkaMaison & White #ad
ProducentXBITE #ad
Wysokość10
Długość2.2
Waga0
Szerokość14.88

4. Heimwert

#ad

HEIMWERT Stojak na książki z drewna bambusowego – stabilny duży uchwyt na książki z klamrami mocującymi i regulowanym kątem regulacji – przyjazny dla karku uchwyt na książkę – stojak na książki

#ad
Heimwert #ad - Podstawkę do czytania heimwert można ustawić pod 5 różnymi kątami. Wilgotność bez problemu: bambus lubi wilgoć. Wykonane z wysokiej jakości bambusa: wyjątkowo grube drewno zapewnia idealną stabilność cennych książek i tabletów. Teraz możesz obejrzeć film w łazience.

Regulowany kąt nachylenia: dobrze nadaje się do kręgów szyi. Długopisy z zawieszeniem: nawet strony dużych i ciężkich książek są idealnie zamocowane przez sprężynowe trzpienie. Z 2 zawiasami do składania i oszczędzają miejsce. Dzięki temu zawsze masz idealną odległość do czytania, a okulary mogą pozostać w etui. 34 x 24 cm, dzięki czemu jest większy niż w formacie DiN A4. Nawet jeśli coś się rozgotuje lub rozpryskuje tłuszcz: wystarczy przetrzeć i gotowe.

Specjalna folia ochronna na końcu klipsów sprawia, że można bezpiecznie zamocować iPada i tablet z systemem Android. Po złożeniu ma tylko 4, 5 cm wysokości. Jest to duża zaleta w porównaniu z prostym drewnem. Do produkcji naszego oryginalnego uchwytu Heimwert Book Holder wykorzystywane są wyłącznie najlepsze drewno z każdej uprawy. Z 2 mocnymi sprężynami mocującymi do trzymania stron książki. Zakres dostawy i wymiary: nasz oryginalny stojak na książki heimwert o wymiarach ok.
MarkaHeimwert #ad
ProducentHeimwert #ad
Numer części220059
Model220059
Gwarancja2 lata gwarancji

5. SONGMICS

#ad

Przepisy kulinarne, na książki, z uchwytem bocznym, stojak do czytania, składany, 5-stopniowa regulacja, tablet, stojak na książkę kucharską, SONGMICS Stojak na książki, brązowy styl vintage LLD112B01

#ad
SONGMICS #ad - W kuchni lub w innym miejscu: puść wodze fantazji! Wygodne czytanie: nasza podstawka do czytania jest regulowana w 5 stopniach, co umożliwia przyjemne czytanie. Prezent? może ktoś kocha muzykę z twojej rodziny, ale brakuje mu dobrej pomocy? Podaruj mu ten stojak na nuty.

Co otrzymasz: stojak na książki w stylu vintage z 2 klamrami, aby perfekcyjnie unieruchomić strony i zapewnić Państwu satysfakcję z czytania. Na czas wolny: chętnie oglądasz filmy na tablecie? Żaden problem! Nie ma potrzeby podnoszenia klamerek, wystarczy umieścić tablet w uchwycie, aby cieszyć się czasem relaksu. Metalowe klamry są wyposażone w ochraniacze z tworzywa sztucznego, które chronią nuty przed zadrapaniami.

Lub otworzyć film i uprawiać sport. Dzięki temu masz wolne ręce – zaskocz swoich gości pysznym jedzeniem. Są to świetny kucharz! wnieś stojak do czytania do kuchni i ustaw przepisy kulinarne; metalowe klamry trzymają grube lub cienkie arkusze. W przypadku nieużywania wystarczy go złożyć i schować, oszczędzając miejsce.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Numer częściLLD112B01

6. Maverton

#ad

Maverton Stojak do czytania z grawerunkiem – spersonalizowany – składany – z 2 uchwytami bocznymi – 5-stopniowa regulacja – uchwyt na książkę kucharską – dla kobiet – z bambusa – kolor: jasnobrązowy –

#ad
Maverton #ad - Każdy krok jest dokładnie przed oczami. Musi być częścią Twojego repertuaru! I zabijanie życia, które stopniowo zyskuje na znaczeniu jako hobby. Dzięki uchwytowi na książkę z możliwością spersonalizowania każdy zafascynowany kucharz i początkujący kucharz uda się wyczarować wspaniały posiłek. Stylowy prezent: "gotowanie to sztuka tworzenia szczęścia z jedzeniem". Coraz więcej kucharzy amatorów czuje się powołanych do kreatywnego gotowania.
MarkaMaverton #ad
ProducentMaverton #ad
Wysokość1.18
Długość15.35
Szerokość9.45
Gwarancjamonogram