Top 10 Hänge Dunstabzugshaube – Okapy wyspowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Klarstein

#ad

3-stopniowy okap kuchenny z filtrem, strumień powietrza 558 m³/h, okapy wyspowe, cichy okap kuchenny do wyspy kuchennej, wzór żyrandola, filtr z węglem aktywnym, Klarstein Okap wyspowy

#ad
Klarstein #ad - Z 3 stopniami: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 558 m³/h i 3 stopniom wentylatorów nasz okap filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza. Wyspowy wyciąg z regulacją wysokości z oświetleniem LED uwolni prawdziwy potencjał Twojej wyspy kuchennej.

Okap wyspowy można łatwo wytrzeć, a filtry przeciwtłuszczowe nadają się do mycia w zmywarce. Okap kuchenny z bezstresową konstrukcją: ten mocny wyciąg powietrza wylotowego / obiegowego jest swobodnie zawieszony, a montaż na suficie jest łatwy. Automatyczny wyłącznik czasowy wyłącza osłonę wyspy, gdy nie jest używana. Atwy do czyszczenia: okap kuchenny klarstein na wyspę kuchenną jest łatwy do czyszczenia. Bez tłuszczu, oleju lub zapachu: ten wyspowy wyciąg kuchenny do montażu sufitowego zawiera aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, podczas gdy 2 filtry z węglem aktywnym usuwają zapachy, brud i kurz z powietrza, który zbiera tłuszcz, dym i wszystko, czego nie chcesz wdychać.

Wskazówka: wymieniaj filtr z węglem aktywnym raz w roku. Na wyspę kuchenną: dzięki pięknej, nowoczesnej konstrukcji okapu kuchennego nasz okap kuchenny jest gotowy do usuwania oparów. Okap wyspowy jest dostarczany ze wszystkimi akcesoriami do montażu sufitowego, w tym płytą sufitową.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość17.32
Długość20.47
Waga31.86
Szerokość16.93
Numer częściTK15-90400-kbcn

2. CIARRA

#ad

48 cm, 700 m³/h, CIARRA CBCB4850 A+++ okap wyspowy wyspowy, 4 stopnie wzmacniacza, CBCF003, czarny, wolnowiszący, filtr z węglem aktywnym, szkło, z aplikacją Smart Wi-Fi, okap wyspowy

#ad
CIARRA #ad - Elegancki i wydajny: maksymalna wydajność cyrkulacji powietrza do 700 m³/h, poziom hałasu maks. 59 db a wyspowy wyspowy wyciąg nadaje kuchni błyszczących chwil i uwalnia powietrze od pary i zapachów. Czyste, czyste powietrze: pokrywa wyspowa ze zmywalnym aluminiowym filtrem przeciwtłuszczowym i filtrem z węglem aktywnym przeciwko zapachom kuchennym, kompatybilna z filtrem z węglem aktywnym CBCF003 wchodzi w zakres dostawy.

Atwa instalacja i oszczędność miejsca: instalacja unosząca się nad powierzchnią grzewczą zapewnia wygodną i swobodną pracę na kuchence. Inteligentne sterowanie aplikacją wi-fi: za pomocą aplikacji Wi-Fi można bardzo szybko i łatwo obsługiwać swoje urządzenie na 4 różnych poziomach mocy.

2 poziomy jasności oświetlenia led: okap kuchenny jest wyposażony w energooszczędne i jasne tryby świecenia umożliwiają indywidualne dostosowanie intensywności światła i zapewniają idealne oświetlenie obszaru gotowania. Idealny na wyspę kuchenną: swobodnie wiszący okap wyspowy CIARRA CBCB4850 48 cm, bardzo dobrze pasuje do każdej przestronnej kuchni z centralną wyspą kuchenną.
MarkaCIARRA #ad
ProducentCIARRA #ad
Wysokość13.07
Długość12.52
Waga26.46
Szerokość18.98
Numer częściCBCB4850
ModelCBCB4850

3. Klarstein

#ad

Maks. moc obiegu 560 m³/h, biały, Klarstein Barett okap wyspowy – okap kuchenny, stal nierdzewna, oświetlenie powierzchni kuchennej LED, Ø 35 cm, moc silnika 190 W, 3 poziomy mocy

#ad
Klarstein #ad - Bez tłuszczu, który zbiera tłuszcz, dym i wszystko, brud i kurz z powietrza, oleju lub zapachu: ten wyspowy wyciąg kuchenny do montażu sufitowego zawiera aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, podczas gdy 2 filtry z węglem aktywnym usuwają zapachy, czego nie chcesz wdychać.

Okap wyspowy można łatwo wytrzeć, a filtry przeciwtłuszczowe nadają się do mycia w zmywarce. Wskazówka: wymieniaj filtr z węglem aktywnym raz w roku. Atwy do czyszczenia: okap kuchenny klarstein na wyspę kuchenną jest łatwy do czyszczenia. Z 3 stopniami: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 558 m³/h i 3 stopniom wentylatorów nasz okap filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza. Wyspowy wyciąg z regulacją wysokości z oświetleniem LED uwolni prawdziwy potencjał Twojej wyspy kuchennej.

Automatyczny wyłącznik czasowy wyłącza osłonę wyspy, gdy nie jest używana. Na wyspę kuchenną: dzięki pięknej, nowoczesnej konstrukcji okapu kuchennego nasz okap kuchenny jest gotowy do usuwania oparów. Okap wyspowy jest dostarczany ze wszystkimi akcesoriami do montażu sufitowego, w tym płytą sufitową. Okap kuchenny z bezstresową konstrukcją: ten mocny wyciąg powietrza wylotowego / obiegowego jest swobodnie zawieszony, a montaż na suficie jest łatwy.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość20.31
Długość16.77
Waga28.11
Szerokość17.17
Numer częściTK15-Barett-WHd

4. Klarstein

#ad

Klarstein Okap kuchenny z 3 stopniami, okap kuchenny do sufitu, timer, przepływ powietrza 590 m³/h i filtr z węglem aktywnym

#ad
Klarstein #ad - Szybszy, a montaż na suficie jest bardzo łatwy. Atwe czyszczenie: okapy kuchenne firmy klarstein są łatwe do czyszczenia. Ten wyspowy wyciąg z regulacją wysokości z oświetleniem LED uwolni prawdziwy potencjał Twojej wyspy kuchennej. Bez tłuszczu, dym i wszystko, podczas gdy filtr z węglem aktywnym usuwa zapachy, oleju lub zapachu: ten wyciąg do montażu sufitowego zawiera 2 aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe, brud i kurz z powietrza, które zbierają tłuszcz, czego nie chcesz wdychać.

Ta osłona wyspy jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami, bezstresowy montaż: nasz wyciąg obiegowy jest swobodnie zawieszony, w tym płytą sufitową do szybkiego montażu. Automatyczny wyłącznik czasowy wyłącza osłonę wyspy, gdy nie jest używana.

Wskazówka: wymieniaj filtr z węglem aktywnym raz w roku. Tę osłonę ze stali nierdzewnej można łatwo wytrzeć, a filtry przeciwtłuszczowe nadają się do mycia w zmywarce. Z 3 stopniami: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 590 m³/h i 3 stopniom wentylatorów nasz okap filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza. Dla twojej wyspy kuchennej: dzięki pięknemu, luksusowemu wzornictwu nasz wyciąg jest gotowy do usuwania oparów.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość25.98
Waga44.64
Szerokość16.93
Numer częściCGCH2-KronleuchterLB

5. Klarstein

#ad

Montaż sufitowy, Klarstein Żyrandol okap kuchenny, okap kuchenny, wolnowiszący, okap wyspowy z obiegiem, biały, żyrandol, okap kuchenny z filtrem, 60 cm

#ad
Klarstein #ad - Dla twojej wyspy kuchennej: dzięki pięknemu, luksusowemu wzornictwu nasz wyciąg jest gotowy do usuwania oparów. Ta osłona wyspy jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami, bezstresowy montaż: nasz wyciąg obiegowy jest swobodnie zawieszony, w tym płytą sufitową do szybkiego montażu.

Atwe czyszczenie: okapy kuchenne firmy klarstein są łatwe do czyszczenia. Bez tłuszczu, oleju lub zapachu: ten wyciąg do montażu sufitowego zawiera 2 aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe, które zbierają tłuszcz, dym i wszystko, podczas gdy filtr z węglem aktywnym usuwa zapachy, brud i kurz z powietrza, czego nie chcesz wdychać. Automatyczny wyłącznik czasowy wyłącza osłonę wyspy, gdy nie jest używana. Szybszy, a montaż na suficie jest bardzo łatwy.

Tę osłonę ze stali nierdzewnej można łatwo wytrzeć, a filtry przeciwtłuszczowe nadają się do mycia w zmywarce. Wskazówka: wymieniaj filtr z węglem aktywnym raz w roku. Z 3 stopniami: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 590 m³/h i 3 stopniom wentylatorów nasz okap filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza. Ten wyspowy wyciąg z regulacją wysokości z oświetleniem LED uwolni prawdziwy potencjał Twojej wyspy kuchennej.
MarkaKlarstein #ad
Producentklarstein #ad
Wysokość13.78
Długość13.78
Waga45.33
Szerokość23.62
Numer częściCGCH2-90200-KronLW

6. Klarstein

#ad

Z filtrem nadającym się do mycia w zmywarce, Klarstein Okap kuchenny 60 cm, oświetlenie LED, energooszczędność A++, cichy okap kuchenny z przepływem powietrza 305 m³/h, wydajne okapy ścienne

#ad
Klarstein #ad - Dzięki wysokiej wydajności odtłuszczania i nadającym się do mycia w zmywarce aluminiowemu filtrowi nasze okapy kuchenne o długości 60 cm fachowo pochłaniają tłuszcz i zapachy. Filtry z węglem aktywnym do okapów kuchennych są sprzedawane oddzielnie.

Spust 60 cm jest wyposażony w 2 diody led, które oświetlają Twoją kuchnię bez oślepiania oraz łatwą obsługę za pomocą jednego przycisku. Do odprowadzania powietrza i obiegu: chodzi nie tylko o okap wyciągowy, ale również wyciąg z obiegu. Przyjemność optyczna: ten okap kuchenny jest chwalony za solidną konstrukcję ze stali nierdzewnej. Zmniejsza tłuszcz: tłuszcz może gromadzić się niezauważalnie i stanowi poważne ryzyko pożaru. Mocny przepływ powietrza: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 305 m³/h nasz okap filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza.

Ten okap kuchenny posiada klasę efektywności energetycznej A++ i obniża koszty energii bez utraty wydajności. Filtry z węglem aktywnym wychwytują zapachy i opary. Klasa efektywności energetycznej a++: nasz okap kuchenny zapewnia mocny przepływ powietrza przy zachowaniu stałej wydajności. Ponadto ten okap kuchenny jest cichy, dzięki czemu nie przeszkadza Ci podczas gotowania.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość14.17
Długość23.62
Szerokość12.01
Numer częściCGCH3-Athena-60BK

7. CIARRA

#ad

Na kemping, grilla, cichy termoobieg z 2 stopniami, podróży, CIARRA CBPHW01 Mini okap kuchenny HOOD TO GO, na biurko, okap kuchenny, do kuchni, przenośny, biały do grillowania steków

#ad
CIARRA #ad - Atwe czyszczenie: jest wyposażony w 3 filtry, w tym filtr węglowy, filtr aluminiowy i filtr polimerowy. Niskie zużycie energii: klasa efektywności energetycznej A+ Roczne zużycie energii wynoszące zaledwie 12 kWh rocznie. Jego lekkość i przenośność umożliwiają również łatwe przesuwanie w razie potrzeby.

Zdejmowany i nadający się do prania filtr jest łatwy do czyszczenia. Wskazówka: prawidłowy zestaw filtrów cbcf008s hood TO GO zestaw filtrów zamiennych, 5 sztuk: B0CLD283PK. Wydajniejsza moc ssania: przenośny okap kuchenny jest wyposażony w wysokiej jakości system filtrowania, który skutecznie wyłapuje dym, tłuszcz i zapachy. Seria hood to go: wprowadza nowy trend imprezowy.

Oszczędność miejsca: mini okap kuchenny jest kompaktowy i zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych kuchni. Wysokiej jakoŚci materiaŁ: wykonany z materiału ABS pochodzącego z recyklingu z matową piaskowaną powierzchnią i jest. 2 poziomy mocy: mini okap kuchenny wyposażony w 2 prędkości, aby dostosować się do różnych sytuacji. Możesz wybrać odpowiednią prędkość zgodnie z własnymi potrzebami.
MarkaCIARRA #ad
ProducentCIARRA #ad
Wysokość13.5
Długość7.8
Waga2.98
Szerokość6.5
Numer częściCBPHW01
ModelCBPHW01

8. Klarstein

#ad

402 m³/h, 200 W, oświetlenie LED,, obieg powietrza wylotowego, Klarstein Skyfall Smart okap kuchenny – wolnostojący okap kuchenny, sterowanie aplikacją i gestami, 45 x 42 cm Ø x szer., 3 stopnie

#ad
Klarstein #ad - 3 poziomy wydajności: w trzech poziomach mocy okap kuchenny z przepływem powietrza do 402 m³/h niestrudzenie przewraca parę i uwalnia w ten sposób powietrze w kuchni od tłuszczu i zapachów. Luksusowe: dzięki okapom kuchennym klarstein skyfall smart twoja wolnostojąca płyta kuchenna zyskuje luksusowy szlif.

Oświetlenie led: na wszystkich poziomach pracy wbudowane oświetlenie powierzchni grzewczej LED emituje jasne, białe światło, podczas gdy za pomocą przedniego podświetlanego pokrętła dotykowego z cyfrowym wyświetlaczem można bez problemu wybrać jeden z trzech poziomów mocy. W celu usunięcia zapachów kuchennych pokrywa może być wyposażona w filtry z węglem aktywnym artykuł 10035387. Elegancja: przyszłość usuwania pary: filtr do okapu kuchennego Klarstein Skyfall Smart nadaje kuchni elegancki połysk i uwalnia powietrze od pary i zapachów za pomocą aplikacji lub sterowania gestami.

Na odpornych na rozdarcia, stalowych linkach o długości 148 cm filtr okap kuchenny wisi swobodnie na suficie i dba o pracę maszynową o brudzie kuchennej. Dzięki temu okap kuchenny obieg powietrza idealnie nadaje się do dużych pomieszczeń kuchni amerykańskiej wyspy. Czyste powietrze i szlachetna konstrukcja: okap sufitowy klarstein Skyfall Smart nadaje kuchni błyszczących chwil.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość16.54
Długość17.72
Waga33.07
Szerokość17.72
Numer częściCGCH6-Skyfall-Gold

9. Klarstein

#ad

3 stopnie, 402 m³/h, oświetlenie LED,, sterowanie aplikacją i gestami, 45 x 42 cm Ø x szer., 200 W, obieg powietrza wylotowego, Klarstein Skyfall Smart okap kuchenny – wolnostojący okap kuchenny

#ad
Klarstein #ad - Luksusowe: dzięki okapom kuchennym klarstein skyfall smart twoja wolnostojąca płyta kuchenna zyskuje luksusowy szlif. Dzięki temu okap kuchenny obieg powietrza idealnie nadaje się do dużych pomieszczeń kuchni amerykańskiej wyspy. 3 poziomy wydajności: w trzech poziomach mocy okap kuchenny z przepływem powietrza do 402 m³/h niestrudzenie przewraca parę i uwalnia w ten sposób powietrze w kuchni od tłuszczu i zapachów.

Elegancja: przyszłość usuwania pary: filtr do okapu kuchennego Klarstein Skyfall Smart nadaje kuchni elegancki połysk i uwalnia powietrze od pary i zapachów za pomocą aplikacji lub sterowania gestami. Na odpornych na rozdarcia, stalowych linkach o długości 148 cm filtr okap kuchenny wisi swobodnie na suficie i dba o pracę maszynową o brudzie kuchennej.

Oświetlenie led: na wszystkich poziomach pracy wbudowane oświetlenie powierzchni grzewczej LED emituje jasne, białe światło, podczas gdy za pomocą przedniego podświetlanego pokrętła dotykowego z cyfrowym wyświetlaczem można bez problemu wybrać jeden z trzech poziomów mocy. Czyste powietrze i szlachetna konstrukcja: okap sufitowy klarstein Skyfall Smart nadaje kuchni błyszczących chwil. W celu usunięcia zapachów kuchennych pokrywa może być wyposażona w filtry z węglem aktywnym artykuł 10035387.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość16.54
Długość17.72
Szerokość16.54
Numer częściGCGH6-Skyfall-SV

10. Klarstein

#ad

Wolnowiszący, Klarstein Futurelight Smart okap kuchenny, z obiegiem powietrza wylotowego 420 m³/h, złoty, stal nierdzewna, okap wyspowy z oświetleniem LED

#ad
Klarstein #ad - Inteligentne, wystarczy również proste machnięcie, eleganckie i czyste powietrze: okap kuchenny Klarstein Futurelight to przyszłość w kuchni. Sterowanie za pomocą gestów: jeśli nie masz telefonu pod ręką, aby przekazać swoje życzenia za pomocą gestów.

Tymczasem mieszanka wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego, ponadczasowego wzornictwa zachwyca imponującym asortymentem, który stale rośnie i rośnie. JakoŚĆ: w 2008 roku firma klarstein zaczęła stawiać świat artykułów gospodarstwa domowego do góry nogami. Bez względu na to, gdzie jesteś, za pomocą smartfona lub tabletu możesz włączać i wyłączać obieg powietrza bez użycia rąk oraz wybrać jeden z trzech poziomów mocy. Szlachetne wzornictwo: powrót do przyszłości: okap kuchenny Klarstein Futurelight Smart do montażu sufitowego wnosi elegancki blask do kuchni i uwalnia ją od pary i zapachów za pomocą aplikacji lub sterowania gestami.

Inteligentny: całkiem inteligentny okap kuchenny wykonuje swoje usługi za pomocą aplikacji Klarstein. Zintegrowane, białe światło LED zapewnia doskonałą widoczność garnków i patelni. Dunst ade: okap kuchenny usuwa parę i zapachy za pomocą okapu kuchennego o wydajności obiegu powietrza do 420 m³/h.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość14.76
Długość16.54
Szerokość16.54
Numer częściCGCH6-Futurelight-G
ModelCGCH6-Futurelight-G